WM magazín Skryté skutečnosti č. 206

Číslo vyšlo 26.2.2019. Časopis WM magazín Skryté skutečnosti vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. Tisk časopisu je financován z prodeje v novinových stáncích a předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme.

WM magazín Skryté skutečnosti č. 206 obsah

 • Minerály a stopové prvky v potravinách
 • Všeobecné doporučení o potravinách
 • Bolestivý zrod nových zdrojů energie
 • Lifter – vznášedlo bez motoru
 • Otázka z fyziky
 • Tetovanie Balkánskych Slovanov
 • Americké Stonehenge
 • Vědecké či nevědecké omyly?
 • Rady k nezaplacení od pana doktora
 • Volná energie a Nikola Tesla
 • Iontová energie tunelu Ravne
 • 14. setkání na Kótě zulu 664
 • Genocida našich mikrobů

Minerály a stopové prvky v potravinách

Bylo zveřejněno mnoho lékařských důkazů o nesmírném významu vitamínů, minerálů a stopových prvcích pro lidské zdraví. Mnoho lékařů však o nich neví a nedovedou ani poznat projevy jejich nedostatku, někteří je dokonce zakazují prodávat dětem. V předchozích číslech časopisu WM magazín jsme vás seznámili s nejnovějšími poznatky o vitamínech A, B, C, D, E, o vápníku, hořčíku, železe, sodíku, draslíku, tucích, cukrech a kyselinách. Dnes se budeme věnovat některým minerálům a stopovým prvkům.

Obsah článku: Kobalt * Měď * Zinek * Mangan * Chrom * Fluor * Půda * Několik poznámek z fyziologie

Všeobecné doporučení o potravinách

Naše strava by měla sestávat z potravin v přirozeném stavu; dnes je však obtížné sehnat je všechny. O stupni našeho zdraví rozhoduje jak výběr potravin, které koupíme, tak způsob, jak je připravujeme. Pilulky mohou pomoci, ale daleko důležitější je strava sama. Na přípravě jídla v kuchyni záleží, zda manželka zničí 60–100 % vitamínů a minerálů; z toho můžeme předpovědět pravděpodobnost nemocí a délku života.Potřebné živiny jíme zároveň s kaloriemi a jíme-li potraviny, jež mají nevhodný poměr kalorií a živin, vznikne nedostatek živin, jež potřebujeme zvláště s ohledem na stresy moderního života; jsme na tom tím hůře, čím více rafinovaných a zpracovaných jídel jíme. Strava mnohých lidí má často částečný nedostatek 20–40 živin zároveň, přitom některých z nich velmi těžký nedostatek.

Obsah článku: Máte zdroj každé živiny, kterou potřebujete? * Vitamin A * Vitamin B * Vitamin C * Vitamin E * Vitamin K * Bioflavonoidy * Linolenová kyselina nebo nenasycené mastné kyseliny * Vápník * Fosfor * Železo * Jód * Hořčík * Draslík * Stopové minerály: * Dva základní požadavky na zdravé stravování * Nedostatek živin * Co děláme špatně * Příklad denního dávkování * Pilulky, vitamíny a potravinové doplňky * Základem je zdravé zažívání * Odměna za správnou výživu * Výživa a společnost * Nezdravý potravinářský průmysl * Poznámka na závěr *

Bolestivý zrod nových zdrojů energie

V celém světě probíhá skrytá bitva o nové energetické zdroje. Protože nejde o žádné ropné prameny či kontroverzní nové tokamaky, je stydlivě opomíjena hlavními médii a opovrhována renomovanými vědeckými časopisy i univerzitním tiskem. Jedinou výjimkou jsou okamžiky, kdy se na scéně vynoří nějaký skutečný blázen nebo rafinovaný podvodník, jejichž přispěním lze snadno zesměšnit a diskreditovat poctivou snahu všech ostatních.

Obsah článku: Potlačování nových zdrojů energie * Skutečné příběhy * Magnatron * Magnetický motor * Další případy * Komentáře některých vynálezců *

Lifter – vznášedlo bez motoru

Neustále se užívá pojmů jako gravitace, antigravitace, elektrogravitace, přitažlivost apod. Jenže je v tom háček – všechny tyto pojmy a s nimi spojené snahy jsou bezcenné. Něco zemská přitažlivost vůbec neexistuje. Skeptičtí Sisyfové patrně budou muset zavést novou kategorii ocenění, protože to, co si zde přečtete je přímo neslýchané. Neustále se užívá pojmů jako gravitace, antigravitace, elektrogravitace, přitažlivost apod. Jenže je v tom háček – všechny tyto pojmy a s nimi spojené snahy jsou bezcenné. Proč? Protože něco jako gravitace, obecně známá také jako „zemská přitažlivost“, vůbec neexistuje. Po minutě ticha za ty, které právě sklátil infarkt, můžeme pokračovat. V článku je zveřejněn podrobný postu jak si postavit svůj Lifter. → Krátké video z testu Lifteru 

Obsah článku: Doprava budoucnosti * Vyrob si svůj lifter * Proč se vznášejí? * Důkaz existence éteru (orgonové energie, nebo také či) * Hmota je anomálie * Země pod tlakem éteru * Gravitace * Dutá Země? * Antigravitace * Už víte, proč se Lifter vznáší? *

Otázka z fyziky

Otázka při zkoušce z fyziky na univerzitě v Kodani: „Popište, jak určit výšku mrakodrapu pomocí barometru.“ Jeden student odpověděl: „Upevníte dlouhý kus provazu k vrchu barometru, pak spustíte barometr se střechy mrakodrapu na zem. Délka provazu plus výška barometru se rovná výšce budovy.“ Tato vysoce originální odpověď tak rozzuřila zkoušejícího, že studenta vyhodil. Student se odvolal na základě toho, že jeho odpověď byla nepochybně správná, a univerzita jmenovala nezávislého arbitra, aby případ rozhodl. Arbitr usoudil, že odpověď byla opravdu správná.

Tetovanie balkánskych slovanov

Balkánski Slovania mali zvyk tetovania slovanských ochranných a rodových znakov rovnako ako i ostatní Slovania, no nárast tetovania na viditeľných miestach – ruky, krk, hruď či aj tvár – bol najmä v časoch osmanských nájazdov (od 14. storočia do r.1913, kedy bola po tzv. balkánskych vojnách Osmanská ríša úplne porazená).

Obsah článku: Život so slovanskými znakmi bol riskantný * Tetovanie nieslo informácie *

Americké Stonehenge

Na jednom z nejvyšších vrcholu kopců v georgijském Elbert County se tyčí obrovský žulový monument. Do čtyř obrovských kamenů podpírajících společný klenák je v osmi jazycích vyryto 10 zásad či přikázání. Tomuto monumentu se říká „Georgijské poradní kameny“, někdy také „americké Stonehenge. Původ toho podivného monumentu halí závoj tajemství, jelikož nikdo nezná skutečnou identitu člověka nebo lidí, kteří nechali tuto stavbu zřídit.

Obsah článku: Záhadný odkaz lidstvu * Poselství Georgijských kamenů * Výklad poselství * Žulový monument *

Vědecké či nevědecké omyly?

Říkají-li vědci, že něco možné je, pak to většinou možné je, říkají-li však, že něco možné není, pak se většinou mýlí. Historie vědy, vynálezů a objevů nám dává mnoho příkladů, kdy se slovutní vědci ve svých názorech velmi mýlili a pokud byl prokázán jejich omyl, nikdy se neomluvili. Někteří proto, že zemřeli, jiní z pouhé ješitnosti, zahlceni svou pomyslnou slávou. V literatuře jsem zaznamenal pouze dva příklady omluvy či doznání. Byl to Einstein, který v květnu 1923 zaslal do německého časopisu omluvu, že nesprávně kritizoval práci A. Friedmanna „O křivosti prostoru“. Druhý příklad je od nás.

Rady k nezaplacení od pana doktora

Otázka: Pane doktore, slyšel jsem, že kardiovaskulární cvičení může prodloužit život. Je to pravda? Lékař: Vaše srdce je přesně určeno pro určitý počet tepů a tím to končí, neplýtvejte jimi na cvičení. Všechno se jednou opotřebuje. Zatěžování srdce Vám život neprodlouží, to je jako kdybyste si myslel, že když budete autem jezdit rychleji, tak Vám déle vydrží. Chcete žít déle? Dejte si šlofíka!

Volná energie a Nikola Tesla

Volnou energii znal už Nikola Tesla. Může být elektřina zadarmo? Geniální vynálezce Nikola Tesla přišel s nápadem, jak využít energie ze země. O tomto vynálezu se však ve škole neučí. „Mým záměrem, a jsem si jist, že ho dokážu uskutečnit, není pouhé posílání zpráv, ale přenášení elektrické energie po celém světě. Jediná elektrárna o výkonu sta koňských sil by mohla pohánět
stovky milionů zařízení!“ řekl vynálezce svému mecenášovi, oligarchovi J. P. Morganovi. Ten se vyděsil. Uvědomil si, že z výroby energie dostupné zdarma a pro všechny neplynou zisky. Přestal projekt financovat, a geniální Nikola Tesla se tak rychle ocitl na mizině, propadl melancholii a jeho výzkum byl rozkraden.

Obsah článku: Teslovy vynálezy * Jak usmažit kočku * Vyvážené pole * Šílený vědec * Moc energie * Co bude dál? *

Iontová energie tunelu Ravne

Mnozí se domnívají, že mimo letní sezónu není vhodné navštívit labyrint Ravne v bosenském údolí pyramid. Možná svůj názor změníte. V lednu navštívila česko-slovenská skupina s Novým cestovatelem podzemní labyrint Ravne. Venkovní teploty se pohybovaly pod bodem mrazu, jiskřivý sníh pokrýval bosenské pyramidy. Labyrint Ravne je otevřený celoročně, uvnitř tunelu je stálá teplota 12 °C.

Obsah článku: Měření tzv. vzdušných vitamínů * Zdravotní výhody záporných iontů * Léčivé vlastnosti záporných iontů *

14. setkání na Kótě zulu 664

První setkání na Kótě zulu 664 v roce 2019 se uskutečnilo 25–26. 1. 2019. Ikdyž se teploty pohybovaly pod bodem mrazu, sešlo se nás mnoho. Před a po pobytu v Iontovém tunelu jsme provedl měření orgánové kondice u několika z vás. Celkem mám výsledky 16 testovaných dobrovolníků. Závěrečný dokument s výsledky obsahuje 230 protokolů o stavu organizmu. Každý účastník obdržel dokument k vlastnímu prostudování. Vyhodnocení všech naměřených hodnot je časově náročné, ale již z prvních výsledků je patrné, že pobyt v Iontovém tunelu může být velmi prospěšný pro vaši kondici.

Obsah článku: Měření orgánové kondice * 14. měření záporných iontů v Iontovém tunelu * Nové souvislosti – orientace Iontového tunelu * Pobyt v Iontovém tunelu uvolňuje a regeneruje * Další setkání na Kote zulu 664 *

Genocida našich mikrobů

Ani plasty, ani války. To, co možná vyhubí moderní lidstvo, je genocida odehrávající se v našich útrobách. Podle biologa Petr Ryšávky, který ve spolupráci s Masarykovou univerzitou a Výzkumným ústavem veterinárního lékařství zkoumá posledních pět let lidský mikrobiom, lidstvo srovnatelné převratné změny nezažilo desetitisíce let. Krize střevních bakterií moderního lidstva přichází na první pohled skrytě, pomalu a nenápadně. Týká se střevního mikrobiomu, dříve označovaného jako střevní mikroflóra. Dnes už víme, že trilióny bakterií ukrývající se v našich útrobách ovlivňují správnou funkci imunity, podílí se na vzniku depresí, obezity, diabetu, ba dokonce mohou ovlivňovat i naše sexuální chování a preference.

Obsah článku: Mikroflóra není předávána z matky na dítě * Čísla jsou neúprosná: Epidemie již začala * Nedostatek vlákniny a nadužívání antibiotik * Naději přinášejí probiotika „na míru“ *

Časopis WM magazín č. 206 ke stažení

WM skryte skutecnosti 206

 

Regenračné centrum