WM magazín č. 190


Časopis WM magazín vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. WM magazín vychází navíc v elektronické verzi ke stažení. Předplatné tištěné verze → WM magazín ke stažení v pdf →


WM magazín č. 190

Žádáme o globální oteplování

Poslední z čeho můžeme mít strach je globální oteplování. Ve světě fantazie o rekordním teple, vidíme spíš rychlou expanzi polárních ledovců. Přichází malá doba ledová. Proč tyto informace neslyšíme v hlavních zprávách?

„Po desetiletích výzkumu s miliardami vynaložených prostředků na výzkum existuje méně vědeckých důkazů než kdykoli předtím o jakémkoli propojení mezi hladinami oxidu uhličitého ve vzduchu a globální průměrnou teplotou, nebo proklamovaným  katastrofálním vzestupem hladiny oceánu. Nové důkazy poukazují na to, že CO2 atmosféru Země ochlazuje a některé hladiny moří dokonce klesají“

Za pár stovek Bohyní

Poslední dobou stále někde narážím na výzvy, že bych měla „probudit svou ženskou podstatu“. Měla bych víc „prožívat své ženství“. Stát se „cyklickou ženou“. Nebo dokonce „objevit v sobě Bohyni“. Představa, že nejsem dost žena, nebo že nejsem ženou správně, mě trochu zneklidnila, tak jsem pár těch odkazů prozkoumala a snažila se zjistit, jak bych se mohla zlepšit. To vše v ceně od několik stovek do několika tisíc korun. Upřímně, nezjišťovala jsem, jestli ty dražší kněžky a bohyně jsou mocnější než ty levnější. Ale jisté je, že když to náhodou nefunguje, je to jen vaše vina, protože k sobě necítíte dostatečnou lásku a pořád vás řídí ty podvědomé bloky.

Geologické vrty na pyramidě Slunce

Geologické sondy na bosenské pyramidě Slunce. Celkem bylo provedeno 6 sond. Vrtání trvalo sedm dní v různých nadmořských výškách na třech stranách pyramidy Slunce.Přírodní kopce nikdy nemají přesný tvar, pouze dvě, nebo tři strany můžou vypadat jako pyramida. Inteligentní člověk v dávné minulosti provedl rozsáhlé zemní práce, aby upravil Visočicu do tvaru dokonalé pyramidy. Srovnal existující strany pyramidy, přesunul stovky tun materiálu jen proto, aby získal přesný tvar.

Mariánské zjevení v Turzovce

Na planetě Země jsou místa, kde se zázraky odehrávají častěji než jinde. A jedním z nich je Turzovka, kterou znají hlavně katoličtí věřící. Ze země tryská léčivá voda, kterou církevní hodnostáři vozí jako dárek na návštěvu do Vatikánu.

Je to voda, kterou se vyléčila řada nevyléčitelně nemocných. Mnozí senzibilové potvrzují, že Turzovka je velmi silné energetické místo. Před lety byla provedena odborná analýza vody z poutních pramenů. Jaká je pravda?

Kamenné koule v Kostarice

Kostarické kamenné koule musí být připsány k nerozluštěným megalitickým záhadám našeho světa. Kamenné koule už po desetiletí vzrušují odborníky na celém světě. Co je na nich tak zajímavého? Archeoložka Doris Z. Stone, ve „Museo Nacionale de Costa Rica“ (MNCR), řídila v letech 1947 až 67 krátké vykopávky v mnoha částech země. Ve své zprávě uvedla: „Kostarické kamenné koule musí být připsány k nerozluštěným megalitickým záhadám našeho světa.“

Kryptohistorie, senzační tvrzení

Po celém povrchu zeměkoule je rozprostřen gigantický vědecký přístroj. V jakémsi období před mnoha tisíci let navštívili téměř každý kout světa lidé se specifickým úkolem. Za pomoci jakési mimořádné schopnosti, která jim umožňovala krájet a zdvihat enormní bloky kamene, vytvořili obrovské astronomické instrumenty, kruhy ze vzpřímených pilířů, pyramidy, razili tunely a budovali kyklopské kamenné terasy, to vše propojené sítí cest a záměrných linií, jejichž trasu od horizontu k horizontu roubily kameny, násypy a podivuhodné zemní stavby.

Druhé setkání pod kótou ZULU 664

Slovensko, kóta Zulu 664. Druhé setkání se uskutečnilo v sobotu 14.10.2017. Sešlo se nás víc jak čtyřicet. Prozkoumali jsme iontový tunel, provedli kontrolní měření záporných iontů a vyšli na vrchol hory ve tvaru pyramidy Kóta Zulu 664. Chodba ražená vodorovně do středu kóty Zulu 664 vznikla v roce 1976. Podle oficiálních záznamů jde o průzkum zaměřený na nová ložiska vápence. Podle svědectví pamětníků byly práce jednoho dne bez důvodu ukončeny. Proč? Co zde ve skutečnosti hledali? www.kotazulu664.sk

Lidstvo degeneruje už v 21. století

Kvůli geneticky upravené potravě lidstvo degeneruje už v 21. století. Ačkoli si opatrní vědci dosud „nejsou zcela jisti“ tím, že mutace způsobila GM potrava, svět už dávno rozpoznal, že se s transgenických plodin mohou vyvinout toxické proteiny a různé mutace. Žádný vědec nebude jen tak souhlasit s pouhými předpověďmi o tom, jak se asi uměle vložený rostlinný gen zachová v chromozómu. Možná, že ženy o tři generace později budou rodit děti s chlupatými ústy, stejně jako ti křečci.

Lečte záněty a ne cholesterol

V těle se vytváří zánět z nedostatku hořčíku a tento zánět může způsobit zvýšení cholesterolu. Hořčík, a ne statiny, by měl být základem léku pro prevenci a léčbu srdečních chorob, cukrovky a aterosklerózy. Slouží jako přírodní antagonista vápníku, normalizuje krevní tlak a nepravidelný srdeční rytmus. Magnézium je největším lékem pro srdce!

Při jedné studii na pokusných zvířatech bylo prokázáno, že doplnění hořčíku zabraňuje ukládání tuků ve stěnách aorty, což znamená, že hořčík potlačuje tvorbu povlaku, hlavního faktoru v ateroskleróze.“


Pokud vás informace v časopise WM magazín oslovily, podpořte nás předplatným, nebo dobrovolným příspěvkem na účet → IBAN: CZ95 0100 0000 8622 9400 0207 / v.s. 1111. Děkujeme.

Regenračné centrum