Účinky magnetických pulsů MPG30

Dopis od klientky uveřejňuji (samozřejmě se souhlasem), protože mě překvapil stejně, tak jako ji, účinek generátoru MPG 30. Byl bych rád, když mi napíšou i ostatní uživatelé do pošty své zkušenosti a změny. Společně můžeme testovat a poznávat účinky nejen MPG 30, ale i BG3. Děkuji.

Vliv magnetických pulsů na křečové žilky

Ahoj, dnes se dívám na svoji nohu, porovnávám žilky s fotografií, kterou jsi pořizoval před přiložením MPG 30 a nestačím se divit. Vzala jsem si brýle, jestli to není náhodou tím, že špatně vidím, ale i s brýlemi je tam opravdu vidět rozdíl. Žilky tam sice zůstaly, ale jsou světlejší, méně viditelné.

Je vidět, že MPG 30 funguje a bylo by super, pokud bych se žilek zbavila, nebo se alespoň o něco zlepšil jejich stav. Žilky nejsou jen vzhledová záležitost, ale tam kde jich je víc, jsou někdy i bolestivé (za velkého tepla, při velké námaze na nohy…) Křečové žíly mám operované a spousta drobnějších žilek po operaci zůstala a jejich odstranění je finančně náročné, a ne vždy s pozitivním výsledkem. Pokud tento přístrojek tak jednoduše pouhým přikládáním funguje, je to přístrojek k nezaplacení. Určitě bych chtěla s léčením mých žilek pokračovat a budu dál netrpělivě sledovat zlepšování jejich stavu. O generátoru MPG 30 jsem se dočetla spoustu zajímavých věcí, určitě stojí za to vyzkoušet jeho účinky. Posílám foto žilek, jak vypadají dnes. Přeju jen samé pozitivní zkušenosti s MPG 30! Hanka

Podobných zkušeností od uživatelů mám, jako výrobce přístroje MPG30, mnoho. Problém křečových žil nelze jednoduše odstranit za pár dní. Velkou roli při této neinvazivní terapii má váš způsob pohybu a stravování. Mnoho žen vyjádřilo velké poděkování před cestou na dovolenou k moři – kdy například dva týdny používali MPG 30 na žilky na nohou. „Děkuji vám velmi……, na dovolené budu chodit zase v plavkách…“  

Magnetický pulser MPG30

S MPG30 lze provádět testy a působit na anorganické a organické materiály. Magnetický pulsní generátor MPG30 je český výrobek s prohlášením o shodě v EU. Magnetická pulsní cívka, která je součástí přístroje, se přikládá severním, nebo jižním pólem na různá místa (na cca 15 minut). Magnetické pulsy jsou pro vše živé bez vedlejších účinků.

Vybrané body pro přikládání pulsní cívky:

 • Jakýkoliv anorganický a organický materiál (voda, potraviny, rostliny apod.)
 • Lymfatické uzliny a orgány
 • Místa zánětu, otoky, přetížení
 • Místa známých nádorových buněk
 • Játra jsou orgánem látkové výměny
 • Šlachy, kosti, klouby7. Magnetické pulzy rychle uleví a odstraní příčinu bolesti
 • Solar plexus, bod na hrudi, je nervový spletenec, který propojuje dutiny břišní, plíce, srdce a mozek

Orientace magnetické pulsní cívky

Magnetickou pulsní cívku přikládáme na různá místa dle označení, jižním, nebo severním pólem. Na základě vašich zkušeností jsem sestavil tabulku účinků.

Severní pól cívky

 • Uklidňuje a tlumí bolest
 • Neutralizuje bakterie
 • Neutralizuje výrůstky
 • Reguluje záněty
 • Uklidňuje nervy
 • Eliminuje bolest
 • Tlumí hyperaktivitu orgánů
 • Okysličuje
 • Zvyšuje zásaditost
 • Stahuje tkáně
 • Kontroluje krvácení
 • Rozpouští tuk

Jižní pól cívky

 • Ovlivňuje polaritu tekutin
 • Podporuje růst
 • Hojí a regeneruje
 • Upravuje špatný krevní oběh
 • Stimuluje vnitřní orgány a žlázy
 • Vytlačuje toxiny z lymfatických žláz do krevního oběhu

Tabulka účinků MPG30 a BG3 sestavená podle zkušeností uživatelů.

Kliknutím na obrázek stáhni tabulku zkušeností

Různé druhy využití magnetického pulseru MPG30

Přístroj MPG30 má nekonečné možnosti využití. Silnými magnetickým pulsy se dají ovlivňovat organická a anorganické materiály. Zkoušejte, testujte a napište mi, děkuji.

Nejvíc se MPG30 používá na zmírnění bolestí (páteř, krk, kolena, klouby, pooperační stavy) a rychlé odstranění kosmetických vad. Například modřina, která normálně zčerná a celkem zmizí až za čtrnáct dní, po působení magnetických pulsů MPG30 mizí již za 3–7 dní (důležité před cestou k moři…). Magnetické pulsy jsou prospěšné pro vše živé. Rostliny jsou také živý organizmus. Prováděl jsem test na semenech hrášku. Semena ovlivněná magnetickými pulsy rostla rychleji a bohatěji. Základním testem je ovlivňování vody, zkuste to. Na cívku (jedno jak orientovanou) položíte sklenici vody a po 15 minutách ochutnejte vodu ovlivněnou a stejnou vodu bez ovlivnění magnetickými pulsy. Napište mi pak vaše dojmy a postřehy.

Magnetické pulsy jsou prospěšné pro vše živé. Pokud má váš milovaný psík, nebo kočička problém, vyzkoušejte nejdřív (než půjdete k veterináři) magnetickou terapii. Budete se divit, jak přikládání cívky zvířátka bez odporu snášejí – jakoby věděla, že jim to uleví od bolestí. Osobně jsem takto ulevil během tří dnů svému psíkovi po operaci vnitřních orgánů (veterinář hrozil třemi týdny nehybnosti a za tři dny mi téměř nevěřil…).

Vaše zkušenosti

 • Sú rôzne prístroje (lampy) na zmiernenie bolesti, či vyliečenie, ale ak by som si mala vybrať jeden, určite by to bol MPG 30. Občas som používala solux (s horským slnkom), či bioptron lampu – obidvoje mám doma, ale jednoznačnou jedničkou je MPG 30, pretože už po jeho krátkom používaní som cítila okamžitú úľavu. Ešte raz Vám ďakujem za to, že pomáhate ľuďom od bolesti a zdravotných problémov, prajem Vám veľa úspechov, veľa spokojných zákazníkov a pekný deň.
 • Dobrý den… Mé první zkušenosti po týdnu užívání MPG30: Je mi 65 let a mám potíže s prostatou (zvětšená) a chodil jsem 2x za noc čůrat a nyní již v noci nechodím vůbec na malou. Taky léčím mého kocoura, kulhá na zadní nohu (jestli ho někdo nakopnul, nebo někde spadnul nevím), ale po přiložení MPG30 drží a ani se nehne, čas působení cca 15-20 minut 2x denně. Já rovněž přikládám na bolavá místa (klouby) ráno a večer cca 20 minut. Václav P.
 • Zdravím …. tak žena se mi vrátila po svátcích z krátké dovolené s kamarádkami a žilky jsou pryč. Ona je nadšená, já moc ne, protože s fotodokumentací jsem totálně selhal. Nečekal jsem tak rychlý průběh. Zdeněk B.
 • …tak jsem začal zkoušet, bezva, po 4 dnech zmizely bolesti v páteři u mně i u Květy, která nejdříve reptala, ale teď už sama chodí na generátor MPG30 a taky mně začíná odeznívat tupost v levé noze. Moc děkuji. Jan J.
 • Som rada, že som mala možnosť počuť Vás v relácii rádia Slobodný vysielač u Eriky Vincourekovej, kde som sa od Vás dozvedela o tomto prístroji. Neváhala som ani minútu, okamžite som hľadala na internete možnosť jeho zakúpenia a do troch dní som ho mala doma. Urobila som správne rozhodnutie, je to veľmi dobrá investícia, nakoľko skutočne spĺňa to, čo je o ňom napísané. Už po veľmi krátkej dobe som pocítila úľavu, bolesť ustúpila – krčná chrbtica, ktorá ma pri cvičení doteraz obmedzovala. Teším sa, že si vďaka Vášmu výrobku dokážem pomôcť. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem, nech robíte ľuďom radosť, akú ste urobili mne s MPG 30. Prajem Vám pekný deň. A.H.

Doba používání magnetické cívky

Dostatečná doba používání cívky na jednom místě je 10–15 minut. Delší doba není nutná. Cívka magnetického pulseru MPG30 se může přikládat postupně na různá místa. Cívka se po čase zahřívá, je nutné ji nechat vychladnout.

Blahodárné účinky magnetických pulsů je výhodnější aplikovat pravidelně k posílení imunity a podpory zdravého vývoje, dřív, než bude pozdě.

 • Dobrý den a díky moc. Lidi se dnes začínají dost bát, takže o to větší obdiv k tomu, co děláte. Jen tak dál. Zdravím. Vladimír T.

Vyzkoušejte to, nikdo vám to nemůže zakázat. Přístroj si můžete objednat: www.wmmagazin.cz/eshop

Jiří Matějka

Magnetické pulsy a případ Jesika: http://www.wmmagazin.cz/magneticke-pulsy-a-ceska-jesika/ * Úprava obyčejné vody: http://www.wmmagazin.cz/uprava-obycejne-vody/
Imunitní systém: http://www.wmmagazin.cz/imunitni-system/ * Magnetický pulser MPG30 a generátor BO3: http://www.wmmagazin.cz/magneticky-pulser-mpg30-a-generator-bg3/
Léčba magnetickým pulsním polem: http://www.wmmagazin.cz/lecba-pulsnim-magnetickym-polem/ * Dobře utajený objev: http://www.wmmagazin.cz/dobre-utajeny-objev/
Výrobce zařízení Jiří Matějka: www.becktechnology.cz

zdroj: www.becktechnology.cz

Zde je možné objednat přístroj MPG30

Regenračné centrum