WM magazín č. 171


Časopis WM magazín vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. WM magazín vychází navíc v elektronické verzi ke stažení. Předplatné tištěné verze →   WM magazín ke stažení v pdf →


WM magazín č. 171

Pyramida na Slovensku?

Po krátké jízdě náhorní plošinou se silnice svažuje strmě do údolí. Zastavil jsem. V údolí byla vidět hora ve tvaru pyramidy, Rudnianský potok a řeka Hornád, přesně jak to popisoval „horal“. Poznámky z prvního průzkumu kóty 664.

Češi se stali levnými sluhy

Naše elity neřeší zásadní problémy, např. obří odliv kapitálu, ale elektronické účtenky. Čekají nás obrovské problémy.

Podraz na korunu

Česká národní banka a její podraz na korunu! Ve službách finančních magnátů, ne občanů, ti jsou oproti Němcům a Rakušanům žebráci.

Mýtus o chemoterapii je zbořen

Jedovaté léky způsobují další rakovinu než aby byly prevencí. Studie potvrdily u chemoterapie
potenciál k vyvolávání rakoviny.

Rakovina se stává vůči léčbě rezistentní

Chemoterapie ve skutečnosti podporuje růst rakoviny a ta se stává vůči léčbě rezistentní. Moderní medicína vyrábí stále nové léky, které potlačují vedlejší účinky užívaných léků – a tak to jde stále dokola.

Naše potraviny bez GMO budou mít obrovský úspěch

Po ruských potravinách bude po několika letech velká poptávka díky jejich ekologické čistotě, a proto, že nejsou geneticky modifikované.

Správná diagnóza

Uvedu několik příkladů: „Kuří oka“ nejsou od malých bot, mívají je totiž i lidé s kvalitní obuví nebo chodící v sandálech či bosky. Jsou od problémů s močovými cestami. Rýmy jsou
zaviněné stejným problémem, tedy močovými cestami.

Lékaři jsou vystavováni lžím

Lékař je při budování své kariéry vystavován lžím, šarlatánství a podvodům v podobě „medicínské vědy“. Chybné otázky a předem připravené odpovědi.

Proč nemáme volnou energii

Kam se poděla, a proč tu stále ještě není volná energie? Rozvoji funkční technologie pro zisk volné energie brání elita nejbohatších lidí světa, národní vlády, domnělí vynálezci a podvodníci, stejně tak jako nevědomá a nenáročná veřejnost.

Co je energie?

To je otázka, na kterou skutečně nikdo na světě nezná odpověď. Fyzici ji zaklely do vzorců, vnímaví lidé ji bežně popisujía cítí a využívají.

Jeskyně Tayos, Ekvádor

„Celý můj život jsem zasvětil lidské historii a starověkým legendám; musím říci, že dějiny, jak je známe dnes, jsou zmanipulované a slouží k oklamání lidské rasy.“ Móriczův pohádkový
příběh o objevu, který popírá oficiální dějiny lidstva.

Po slitování přijdou šibenice

Podle geologa Václava Cílka může za masovou migraci nedostatek vody. A bude prý ještě hůř. Je zajímavé, jak se během téměř každé krize EU znovu rozdělí na původní západní Evropu a postkomunistické země. Nyní se to děje kvůli uprchlické krizi, když nám západoevropští státníci vytýkají odmítavý postoj k uprchlíkům.


Pokud vás informace v časopise WM magazín oslovily, podpořte nás předplatným, nebo dobrovolným příspěvkem na účet: IBAN: CZ95 0100 0000 8622 9400 0207 / v.s. 1111. Děkujeme.

WM magazín č. 171 ke stažení →

Regenračné centrum