Pyramida Slunce je stále aktivní

Bosenská pyramida Slunce je stále aktivní

Časopis WM magazín provedl odborné měření na vrcholu bosenské pyramidy Slunce. 17 let od prvního měření jsme zjistili, že pyramida Slunce je stále aktivní.

Video z našeho měření ke stažení →  wmmagazin.cz/video/pyramida-slunce-energie-mereni-43-2.mp4

Pyramida Slunce, s výškou 270 metrů a délkou stran víc jak 360 metrů, je největší na světě. Strany jsou obloženy uměle vyrobenými bloky, což ukazuje na přítomnost neznámé civilizace.

Ze satelitních fotografií je patrné, že pyramida má geometrický tvar. Její tři strany jsou trojúhelníkové. Přírodní kopce nikdy nemají přesný tvar. Měření provedené geodetickým ústavem Bosny a Hercegoviny ukázalo, že stěny bosenské pyramidy Slunce jsou přesně orientovány ke světovým stranám (sever – jih, východ – západ). To je často zmiňovaná vlastnost u pyramid v Egyptě, Peru, Guatemale, nebo v Číně.

Geologické průzkumné vrty prokázaly, že povrch pyramidy tvoří opracované bloky. Pravoúhlé mnohatunové bloky jsou ve více vrstvách nad sebou. Odborné analýzy zjistily, že byly vyrobeny před tisíci bez použití cementu, metodou geopolymerizace. Více informací o geologických sodách najdete zde → http://www.wmmagazin.cz/geologicke-sondy-na-bosenske-pyramide-slunce/

Měření časopisu WM magazín

Naším cílem bylo najít konstantní energetický paprsek 28 kHz vycházející z vrcholu pyramidy Slunce. Použili jsme speciální zemní anténu a přístroje. Na vrcholu pyramidy Slunce se nám podařilo najít a změřit dvě energeticky zajímavá místa. Výsledky měření jsou na videu →

Bod 1: Konstantní energetický paprsek 28 kHz

Přibližně ve středu nádvoří Stareho Gradu jsme změřili stálý energetický proud 28 kHz. Paprsek vycházející ze středu pyramidy Slunce má průměr asi 4,5 metru.

Bod 2: Pulsní energie 35 kHz

Na severozápadní straně vrcholového plata existuje místo, kde jsme prokázali pulsní magnetickou anomálii 34–38 kHz. Jedná se pravidelnou pulsní energii, jakoby pyramida dýchala. Toto místo je velmi zajímavý bod, kde mohou citliví lidé vnímat silný proud pulsní energie.

Přesná pozice energetických paprsků

Pyramidy jsou zdrojem energie

Od roku 2006 zkoumají odborníci z celého světa pyramidu Slunce. Popisují paprsek energie, který vychází z vrcholu bosenské pyramidy Slunce. Tento paprsek má průměr 4,5 metru a frekvenci 28 Kilohertzů. Tato frekvence není přírodního původu, je uměle vyrobena. Z toho vyplývá, že pyramidy nejsou hrobkami faraónů, ale byly postaveny jako zdroj energie pro žijící komunity.

Bosenské údolí pyramid navštěvuji od roku 2006. Viděl jsem první archeologické vykopávky a objevy, poznal Dr. S. Osmanagiche, měl jsem možnost být účastníkem největšího archeologického projektu na světě. Pokud jste ještě neviděli pyramidy v Bosně, pojeďte se mnou. Projekt a pyramidy u Visoko jsou stále aktivní.

Zajímavost na konec – 4,5 V

Při měření jsme zjistili, že vrchol pyramidy Slunce je pod stálým napětím 4,5 V. To znamená – pokud si vyrobíte vhodný měnič, můžete na vrchol pyramidy umístit žárovky, které budou stále svítit. To je dobrý a reálný námět pro návštěvníky bosenského údolí pyramid – dejte se do toho. Kdo bude první? 

Jiří Matějka


Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Těšíme se na vás.

Jiří Matějka a Tomáš

Regenračné centrum