Oblak prachu míří k Zemi

Oblak prachu rozpouštějící planety míří k Zemi

Oblak prachu je vzdálený 28 000 světelných let, vypaří vše co mu stojí v cestě a míří k Zemi.

Vyděšení astronomové objevili tajemnou hmotu nazvanou „chaotické mračno“, které rozpouští všechno co mu stojí v cestě, včetně komet, asteroidů, planet a celých hvězd – a směřuje přímo k Zemi.

Mračno bylo objeveno observatoří Chandra (NASA). Jde o 10 milion mil široký vesmírný prach – mlhovinu z kyseliny – a řítí se k nám téměř světelnou rychlostí.

Dobrá zpráva je, že tento objev potvrzuje několik nových myšlenek z teoretické fyziky, oznámil Dr. Albert Sherwinski, který založil v Cambridge astrofyzikální ústav spolupracující s NASA. Špatná zpráva je, že nám hrozí úplné zničení sluneční soustavy.

Experti se domnívají, že mrak je složený z částeček vzniklých blízko černé díry, který byl vymrštěn do okolního vesmíru.  Černá díra se nachází v centru naší galaxie, ve vzdálenosti 28 000 světelných let od Země, vysvětlil Dr. Sherwinski.

Svou teorii revidoval významný fyzik Stehen, který si před tím myslel, že nemůže nic uniknout silné gravitaci černé díry. Dokázal, že  informace o nasávaných objektech může být vysílána do vesmíru v neúplné formě. Teď to vypadá, že tyto neúplné informace vysvětlují celou záležitost.

Připadám si jako bezmocné prase

„Zkuste si představit naši galaxii – mléčnou dráhu – jako krásný, ručně psaný dopis“. „Nyní nalejte na tento papír vodu ze sklenice a sledujte jak se skvrna šíří a rozpouští slova. To samé způsobí chaotické mračno každé hvězdě nebo planetě se kterou se setká.“

Aby NASA odvrátila rozšíření paniky, rozhodla se nezveřejnit tento pobuřující objev. Pomocí úzkých kontaktů získal Dr. Sherwinski obrazy z Candry, na kterých je zachyceno chaotické mračno jak rozpouští velký steroid. „Připadám si jako bezmocné prase, které má být rozpuštěno v sudu s kyselinou“, řekl jeden vědec z NASA Dr. Sherwinskemu.

„Vzniká to na okraji černé díry v páru elektron-pozitron“, vysvětluje Dr. Shawinski. „Intenzivní zakřivení časoprostoru kolem černé díry může působit na pozitron (kladně nabitou částici, zatím co elektron uniká“. Ale když jsou „ nakaženy“ neúplnou informací z černé díry, stanou se částečky „chaotickým mrakem“, který ničí vše čeho se dotýká.

Astrofyzik varuje: „jestliže to bude dále pokračovat, „chaotické mračno“ nakonec zničí naši galaxii a způsobí chaos, který existoval před zrozením našeho vesmíru“.

Nejsme schopni zachránit lidskou populaci

Mnozí vědci navrhují vybudovat rozměrnou „archu“ a zamířit k Andromedě, která je vzdálená 2,1 mil. světelných let od Země. „Nejsme schopni zachránit celou lidskou populaci, ale možná jen ty nejlepší a nejbystřejší“, popisoval britskou raketu vědec Dr. David Hall, když se ho ptali na proveditelnost celého projektu.

„Pokud se informace o „chaotickém mračnu“ potvrdí,a zveřejní, může se stát, že i kdybychom stihli takovou evakuační raketu postavit, stane se dřív Země neplodná a neobyvatelná (vše se zhroutí, nikdo nebude už nic produkovat).“

Černá díra v centru Andromedy je asi 15 větší než mléčná dráha,tvrdí Dr. Shawinski. A cesta tam může znamenat cestu z pánve do ohně.

Starší úředník z Bílého domu říká, že prezidentovi vědečtí poradci takové objevy obchází obloukem…

Je to jako los, když i problém globálního oteplování Země je skutečný, nebo není?, tvrdí úředník. Existence takového „chaotického mračna“ je jen teorie. Lidé nesmějí propadnout panice zveřejněním podrobností a ničivém chaotickém mraku mířícím k Zemi.

zdroj:http://www.weeklyworldnews.com/features/science/61501 

Poznámka redakce:  Odkaz na původní originální článek je nyní z nějakého důvodu nefunkční (?).

Regenračné centrum