Nový e-shop časopisu WM magazín

NOVÝ E-SHOP ČASOPISU WM MAGAZÍN – www.eshop-wm.cz

od 16.03. 2024

Připravili jsme pro vás nový eshop časopisu WM magazín, který najdete na webu: eshop-wm.cz. Původní e-obchod (www.wmmagazin.cz/eshop) již není funkční.

V novém e-shopu www.eshop-wm.cz najdete oblíbené nabídky:

  • Předplatné tištěné verze
  • Předplatné elektronické verze
  • Časopis ke stažení
  • Multifunkční generátor BG3
  • Magnetický pulser MPG30
  • Filmy a dokumenty
  • Knihy
  • Kamenné koule

Do nového e-shopu je nutné nové přihlášení. Údaje z předešlého eshopu jsou neplatné. Po registraci budete mít možnost nahlédnout do svých objednávek a přidávat další.

Předplatné tištěné verze:

Zde si můžete objednat předplatné tištěné verze v několika variantách. Po odeslání objednávky a zaplacení vám bude časopis doručován na uvedenou adresu. Nebo napište objednávku e-mailem: jirimatejka@wmmagazin.cz

Předplatné elektronické verze:

V nabídce je roční předplatné elektronické verze 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 … Po objednávce a zaplacení vám přijde aktivní link (odkaz ke stažení), kde si můžete všechna čísla roku stáhnout do svého zařízení. Předplatné e-verze je plané pro jeden celý rok, pro všechna čísla vyšlá v daném roce. Pokud si objednáte právě aktuální ročník, budou v zaslaném linku (aktivním odkazu) vždy všechny čísla roku a každý měsíc přidávaná nová čísla. Link si uložte, bude pro vás stále platný.

Prosím, původní objednávky e-verze 2024 – přihlaste se do nové e-shopu, udělejte novou objednávku everze 2024, platbu dejte  převodem,  přístup vám aktivuji zdarma, protože máte již zaplaceno. Děkuji.

Časopis ke stažení:

Po objednávce a zaplacení vám bude zaslán link, kde si můžete stáhnout požadované číslo ve formátu pdf.

Multifunkční generátor BG3 a Magnetický pulser MPG30:

Zde si můžete přístroje. Po odeslání objednávky a zaplacení vám budou doručeny na uvedenou adresu. Zaplacení je možné bankovním převodem, nebo na dobírku. Nebo napište objednávku e-mailem: jirimatejka@wmmagazin.cz

Filmy a dokumenty:

Po odeslání objednávky a zaplacení vám bude produkt doručen na uvedenou adresu na USB.

Knihy:

Po odeslání objednávky a zaplacení vám bude produkt doručen na uvedenou adresu fyzicky (kniha Naše fantastická minulost). Pokud je v nabídce možnost ke stažení, bude vám zaslán link ke stažení.

Kamenné koule:

Po odeslání objednávky a zaplacení vám bude produkt doručen na uvedenou adresu.

Do nabídky nového www.eshop-wm.cz plánuji přidávat speciální edice na zajímavá témata, jako je volná energie, zdraví, nemožné objevy. A mnoho dalších zajímavých produktů.

Jiří Matějka, vydavatel a šéfredaktor

Regenračné centrum