Doba antibiotik je u konce

Superbakterie už vraždí s četností, která překračuje mortalitu z doby války

Doba antibiotik je u konce. Stává se historií. Už nejsou k dispozici žádná další chemická antibiotika, která by mohla být patentována. Výrobci léků opouští potápějící se loď výzkumu antibiotik a nechávají tak lidstvo napospas pohromě v podobě přílivu rezistentních bakterií (superbakterií). Jsou to však titíž výrobci léků, kteří ve skutečnosti způsobili jejich vznik.

Lékový průmysl končí u poslední chemikálie, které se chce zbavit: jde o colistin, toxickou chemikálii ničící bakterie, objevenou v roce 1949. Tato látka má schopnost ničit i superbakterie, avšak současně způsobuje i poškození ledvin. Pokud se v nemocnici nakazíte superbakterií, můžete si zvolit, zda zemřete na infekci, nebo na důsledky její léčby.

Vypadá to, že v dnešní medicíně se v těchto dnech odehrává cosi hodně významného.

Téměř všechna antibiotika jsou zastaralá

V průběhu posledních 34 let přišel farmaceutický průmysl (dále FP) pouze se dvěma novými druhy antibiotik. A oba jsou dnes již zastaralé. FP se odvrací od výzkumu, který by bylo potřeba zachovat k produkci novějších antibiotik. Děje se tak i navzdory proklamacím „pacient je pro nás na prvním místě“.

Deník the Washington Post nedávno přišel se zprávou: „Největší světový výrobce léků, společnost Pfizer, vloni uzavřela své výzkumné centrum pro výzkum antibiotik v Connecticutu a o práci tak přišlo 1 000 zaměstnanců. Společnost to zdůvodnila tím, že přesunula tuto činnost do Šanghaje. Pfizer se snaží prorazit otevřením nové čínské pobočky a přitom opustil produkci antibiotik.“1]

Ukazuje se totiž, že léky proti erektilní disfunkci, plešatosti nebo vysokému cholesterolu přináší ve srovnání s antibiotiky až desetinásobný zisk. Takže zatímco našimi nemocnicemi prochází vlna bakterií odolných proti lékům a zabíjející desítky tisíc pacientů ročně, FP se mnohem více zajímá o to, aby muži středního věku měli dobrou erekci a užívali pravidelně léky se statinem. Na dobré erekci se dá totiž vytvářet vyšší zisk, než když se má vyvíjet nový lék.

Vraždící superbakterie

Superbakterie už vraždí s četností, která překračuje mortalitu z doby války. Odhady zveřejněné americkým centrem pro zvládání nemocí (CDC) před deseti lety říkají, že superbakteriemi se každoročně nakazilo 1,7 miliónu Američanů a 99 000 z nich zemřelo.[2]

Tento roční počet obětí je mimochodem zhruba dvojnásobkem počtu mrtvých Američanů v celé Vietnamské válce. A tato čísla byla platná před deseti lety. Podle mnoha odhadů je nyní problém se superbakteriemi mnohem horší, než byl před deseti lety. Jako příklad si můžeme uvést, že infekce suberbakteriemi u novorozenců se za tuto dobu zvýšily o více než 300%.[3]

A proč se tento stav neustále zhoršuje? Protože v průběhu posledního desetiletí prošly superbakterie dalším vývojem. Příroda si našla odolnost proti téměř každému známému antibiotiku na trhu: tetracyklinu, fluoroquinolonu, cephalosporinu, sulfonamidu a dalším.

A jak zlá je vlastně situace? Dokonce i Dr. Margaret Chan, jedna z nejvyšších představitelek WHO, nepopírá její závažnost: „I tak běžná onemocnění, jako je streptokok v krku nebo odřené koleno u dítěte, by se znovu mohla stát smrtelná. Antimikrobiální rezistence je v Evropě i všude na světě na vzestupu. Přicházíme o možnost nasazovat nejúčinnější léky. U pacientů nakažených některým z patogenů odolných na léky se projevuje zvýšení úmrtnosti asi o 50%“.[4]

Dr. Chan kromě toho také varovala před závažností celého problému i následujícím prohlášením:

„I mnoho dalších patogenů získává rezistenci na více léků zároveň a některé téměř na všechny. Nemocnice se staly semeništi pro vysoce rezistentní patogeny, jako jsou MRSA, ESBL nebo CPE a tím se zvyšuje riziko, že hospitalizace povedou k úmrtí, místo aby poskytovaly vyléčení. Tyto patogeny označujeme jako ‚end-of-the-road pathogens‘ a odolávají i nejnovějším lékům.“

Konec doby antibiotické

Pokud se současné trendy nezpomalí, je snadné předvídat budoucnost. Někteří odborníci tvrdí, že jdeme zpět k éře, která byla před antibiotiky. Není to tak. Toto bude období post-antibiotické. A pokud jde o nové náhražky antibiotik, potrubí vyschlo. A skříň je už také téměř prázdná.

Výhledy, jak zvrátit tuto situaci, vyhlíží mlhavě. Post-antibiotické období v důsledku znamená konec moderní medicíny, tak jak ji známe.

Konec moderní medicíny znamená současně i její selhání

Pohlédněme skutečnosti tváří v tvář: moderní medicína zkrachovala. Přestože slibuje vyléčení, způsobuje FP pouze raketové nárůsty počtů infekcí superbakteriemi, chemické intoxikace nebo autismus. Chemoterapie zase vyvolává trvalé poškození mozku. Vakcíny mívají na svědomí trvalá poškozování ledvin nebo spontánní potraty. Léky proti bolesti stojí za vznikem nové generace pacientů závislých na lécích a antibiotika způsobila rozmnožení smrtelných mikrobů, které ohrožují nás všechny.

Pokaždé, když FP tvrdí, že vyřešil jeden problém, způsobuje vznik nejméně dvou dalších problémů.

Namísto, aby stál za zdokonalením léčby pacientů, je FP plně zaměřen na své zisky. To nakonec vedlo k opuštění skutečné vědy a medicíny. Dnes už farmaceutický průmysl překročil hranice šarlatánské vědy a zločinného šmelinářství.

Dokonce i hlava WHO si umí přečíst pomyslný nápis na zdi. Každý, kdo si ještě myslí, že by FP mohl světu poskytnout skutečnou léčbu, žije pouze v klamné fantazii.

Co nám tu tedy ještě zůstalo poté, co FP vyplenil lidstvo, zničil lidem imunitní systémy svými adjuvanty ve vakcínách a infikoval je superbakteriemi, které odolávají všem lékům? Máme tu už víc než miliardu obětí průmyslu, který selhal ve všech ohledech: ekonomicky, sociálně, eticky i duchovně.

Farmaceutický průmysl je v podstatě velkým selháním této doby. Zaslouží si pouze záznam do dějin o tom, kolik životů na naší planetě zničil.

Skutečné řešení pro superbakterie

To, že vývoj nových antibiotik si vyžádá miliardy dolarů, je pouze krutý žert, jehož zdrojem je stupidita „medicínské vědy.“ A proč se to mohlo stát? I navzdory tomu, že Matka Příroda produkuje hojnost chemikálií, které ničí superbakterie, zůstávají tyto ze strany FP nepovšimnuty. Je to proto, že je nelze patentovat (a tím na ně získat monopol).

Například česnek ničí všechny známé superbakterie. Také koloidní stříbro. A stejně tak i nekonečný seznam léčebných bylin, rostlin, hub a plísní. Manukový med mimochodem také zabíjí superbakterie.

I tak prosté řešení, jako jsou měděné povrchy v nemocnicích, je schopno zabránit až 97% všech infekcí.[5]

Prostředky proti superbakteriím jsou v přírodě všude kolem nás, ale není dovoleno jich využívat v nemocnicích, protože nemocnice jsou ve skutečnosti chrámy kultu západní medicíny. A v nich „nejvyšší kněžstvo“ – lékaři uznávají pouze produkty farmacie (které jim dodávají Pfizer, Merck, AstraZeneca…) a hlídají si, aby se k jejich pacientům nedostávaly informace o probiotické léčbě, slunění, vitamínu D nebo terapiích založených na rostlinné výživě.

Pacienti tak umírají kvůli nedostatku vědomostí, neboť likvidace superbakterí může být i velmi snadná. Můžete to udělat jednoduše i s pomocí vitamínu B3.[6]

Já sám jsem třeba nikdy neviděl superbakterii, která by byla schopna přežít působení Oregano Extract.

Lékaři jsou ignorantští a nemocnice jsou ve smrtelné pasti

Lékaři klasické medicíny jsou evidentně vyloženými ignoranty ve vztahu k opravdové medicíně. Jejich mozky byly vypláchnuty výrobci léků a pochybnou vědou, lékaři nemají ponětí o reálných způsobech léčby infekcí, které jsou snadno dostupné z přírody. A tak zabíjí stovky tisíc svých pacientů: v USA bývá každoročně usmrceno lékaři zhruba 783 000 pacientů.[7]

Skutečnost je taková, že lékaři nejsou pouze ignoranti, ale oni jsou ještě nebezpečnější než teroristé! PODLE REÁLNÉ STATISTIKY vyplývá – pravděpodobnost, že budete vašim lékařem nakaženi superbakterií je mnohem vyšší, než že vás zabije terorista.

Lékaři si běžně odmítají mýt ruce a tím přenáší smrtelné superbakterie z jednoho pacienta na druhého. Takže už jen pouhou návštěvou nemocnice se dostáváte přesně na to místo, kde máte tu nejvyšší pravděpodobnost na světě, že se nakazíte smrtelnou superbakterií.

To je hlavní důvod, proč by se zdraví lidé měli nemocnicím vyhýbat jako moru! Protože nemocnice rozšiřují mor…

Malá hádanka: které je poslední místo, kde byste chtěli bít, když se rozšíří epidemie eboly? Samozřejmě že to bude místní nemocnice! Právě tam se ebola bude šířit jako požár a nakazí skoro každého, kdo se tam vyskytne.

Jak se ochránit před superbakteriemi

Základní fakta:

 • Lékaři vás nedokážou ochránit před superbakteriemi (oni je sami šíří!)
 • Nemocnice vás nedokážou ochránit před superbakteriemi (samy je kultivují!)
 • Vláda vás nedokáže ochránit před superbakteriemi (ona je ignoruje!)
 • Farmaceutický průmysl vás nedokáže ochránit před superbakteriemi (nezajímá jej to!)

Pokud chcete být před superbakteriemi ochráněni, potřebujete se chránit sami. Jak to provést? Následují některé jednoduché a rozumné strategie, jak se vyhnout infekcím:

 • Pro začátek potřebujete silný imunitní systém. Zajistěte si hojný a trvalý příjem vitamínů C a D. (Většina lidí na Západě mají beznadějný deficit vitamínu D.)
 • Pokud se už nakazíte, vyhledejte co nejdříve lékaře-naturopata. Vysvětlete mu, co jste užívali pro posílení svého zdraví a požádejte o kvalifikovanou pomoc.
 • Pokud jste v nemocnici, požadujte, aby si zdravotnický personál myl ruce ve vaší přítomnosti, než se vás bude dotýkat. Vezměte si s sebou rozstřikovač s desinfekčním roztokem a postříkejte všechny povrchy ve svém pokoji. Pravidelně si umývejte sami ruce.
 • Diabetes umožňuje rychlejší šíření infekcí. Abyste se stali odolnější, odvracejte příznaky diabetu pomocí stravování, cvičení a užívání vitamínu D.[8]
 • Pořiďte si lékárničku s alternativními a bylinnými přípravky, které ničí infekční bakterie: med, koloidní stříbro, extrakt z oregána nebo tymiánu, zázvor, vitamín B3 a další.
 • Odmítejte vakcinace! Tyto poškozují váš imunitní systém a zvyšují vaši náchylnost k dalším infekcím.[9,10]
 • Jezte potraviny bohaté na rostlinné složky, které chrání před infekcemi. Zaměřte se na bobuloviny, zeleninu se zelenými listy, čerstvé organické ovoce, čerstvé koření, nekonzervované potraviny.
 • Doplňte do svého jídelníčku superpotraviny. Mezi moje oblíbené patří goji, kakao, mango, acai, konopná semena, borůvky a další.
 • Sledujte informace o možnostech přírodní léčby.

A co z toho plyne? Stravujte se zdravě, dopřávejte si pobyt na slunci, vyhýbejte se nemocnicím a dodržujte základní pravidla osobní hygieny (jako je mytí rukou).

Téměř všichni lidé, kteří se nakazili MRSA nebo jinou superbakterií, měli oslabený imunitní systém nebo chronický nedostatek ve výživě. Superbakterie jednoduše nedokážou přežívat u zdravého jedince. Množí se pouze v těle těch nositelů, jejichž obranný systém selhal.

M.A.

Použité odkazy:
[1] http://www.washingtonpost.com/national/health-science/nih-superbug-outbreak-highlights-lack-of-new-antibiotics/2012/08/24/ec33d0c8-ee24-11e1-b0eb-dac6b50187ad_story.html
[2] http://www.washingtonpost.com/national/health-science/nih-superbug-ou
[3] http://www.naturalnews.com/026587_infections_infection_superbug.html
[4] http://www.who.int/dg/speeches/2012/amr_20120314/en/index.html
[5] http://www.naturalnews.com/033398_superbugs_copper.html
[6] http://www.bbc.co.uk/news/health-19367277
[7] http://naturalnews.tv/v.asp?v=0EDADA92DA486FA54A8367504DEE7244
[8] http://www.naturalnews.com/033446_vitamin_D_diabetes.html
[9] http://www.naturalnews.com/033998_influenza_vaccines_effectiveness.html
[10] http://www.naturalnews.com/029641_vaccines_junk_science.html

Regenračné centrum