WM magazín č. 181


Časopis WM magazín vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. WM magazín vychází navíc v elektronické verzi ke stažení. Předplatné tištěné verze →   WM magazín ke stažení v pdf →


WM magazín č. 181

Stopy ztracených civilizací

Výtvory lidských rukou nalezené ve skalách jsou dodnes vědci ignorovány. Neobvyklé nálezy vyvracejí oficiálně uznávanou evoluční teorii a vznik života na Zemi. Artefakty objevené v kameni nejsou žádným důkazem?

Poušť místo středozemního moře

Mezi nilským bahnem a žulou podloží jsou hlubokomořské usazeniny, které jsou stejného stáří jako vzorky ze středomoří. Podle oficiální vědy byla stará řeka pod Nilem před pěti miliony let úzkým výtokem ze středozemního moře. Prokázanou změnu geologických vrstev a prudké změny klimatických podmínek si odborníci nedokážou vysvětlit. Proto trvají na datování v řádech milionu let. Je to pohodlnější.

Radegast na jedné linii

Radegast je mýtickým bohem Slovanů. Jeho sochu nechali povalit křesťanští misionáři Cyril a Metoděj po
příchodu na Velkou Moravu. Zjistili jsme nová fakta a souvislosti: Ley line Radegast – pyramida Slunce. Na jedno historicky nejvýznamnější místo České republiky, Radegast, jsme pozvali a doprovázeli profesora antropologie Dr. Sama Osmanagiche, objevitele a ředitele Nadace bosenská pyramida Slunce.

Mozková policie a Velká lež

Kdykoli prohlásíte, že je na poli vědy v plném proudu skryté spiknutí, vkročíte na tenký led. V tomto směru jsme velmi pochybovační, samozřejmě pokud za tím není fešácká Mafia či skupina rozverných muslimských radikálů. Jenže pro toto tvrzení existují drtivé důkazy, a většina z toho nám probíhá přímo před nosem.

Jak efektivní je čínská medicína?

Na Australské a Čínské univerzitě vyhodnotili rozsáhlé klinické studie tisíců pacientů s rakovinou. Studie, prováděné v různých dobách, byly zaměřeny na účinnost čínské medicíny. Základ tradiční čínské medicíny, která nabízí léčbu pro většinu typů rakoviny, včetně rakoviny prsu, je založen na využití léčivých bylin.

Síla jedlých květů

V poslední době je téma jedlých květů populární. Mnoho nových studií se zaměřuje na jejich zdravotní prospěšnost. Kdysi byly květiny součástí stravy lidí na celém světě, ale dnes o tom málo kdo ví. Pro lidi jsou květy vhodné a potřebné. Můžete je pěstovat na své zahradě, ale nezapomeňte, můžete je užívat jen v malém množství. Buďte obzvlášť opatrní.

Léčba dědičných chorob připraví lidstvo o génie

Úpravou genetické DNA se vyhneme nevyléčitelných nemocí u dětí. Nicméně, podle odborníků můžeme
zbavit svět nových géniů, jako Hawking, Lomonosov a Shakespeare.

Domácí bylinné koupele

Vezmětež as čtyři hrstě směsi řezaných bylin dle seznamu a přejděte varem a dále pod pokličkou
spařujte ve 2-3 l vody 15-20 minut. Jsou-li přítomny kořeny a kůra, vložte je do vroucí vody předem asi na 3 -5 minut před ostatními bylinami. Budou-li smočeny osoby vzácné a jedinečné, případně rozmazlené, lístky vonných rostlin přidáváme až 5-7 minut před scezením.

Kocovina

Vše, co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat. Máte kocovinu po dlouhé a bouřlivé párty, kdy jste ztratili kontrolu nad množstvím vypitého alkoholu? Možná je dobré vědět, proč kocovina vždy přijde. Proč vznikají kognitivní poruchy důsledkem pití alkoholu? Krátkodobá ztráta paměti, změny nálady, úzkost, stav bez motivace – to vše je důsledkem zpracovávání alkoholu v krvi.

Kréta, cesty za historií

Dřevěný profil vystupoval ze dna jeskyně a pokračoval kolmo do skalního stropu nad mou hlavou. Jeho přední strana byla narušená a obroušená mořskou vodou, která omyla zuhelnatělý povrch až na jádro nepoškozeného tmavě hnědočerveného dřeva. Zadní strana pevně vězela ve skalním masivu.

Světlo, organizmy, DNK a lingvistika

Esoterici a duchovní učitelé odedávna vědí, že naše tělo je programovatelné řečí; slovy a myšlenkami. Nové objevy ukazující jak věda postupně splývá s duchovní pravdou…genetická informace každé buňky může vždy provést nezbytné úpravy. Tím se lze předejít nebo alespoň zastavit onemocnění jako rakovina či AIDS, a navíc, zpomalit proces stárnutí.

Co jsou Schumannovy rezonance?

Země se chová jako obrovský elektrický obvod. Atmosféra je v podstatě špatný vodič, a kdyby v ní obsažený náboj nebyl nepřetržitě obnovován z nějakého vnějšího zdroje, rozplynul by se v asi 10 minutách. Schumannovy rezonance tvořící jsou něco jako stojaté elektromagnetické vlny. Tak jako vlny na hladině rybníka ovšem nejsou neustále přítomné, ale musí být „vybuzeny“, aby je bylo možné měřit.

Elektřina pro zdraví

Zappery, elektrizace krve, magnetické pulsování lymfy a tkání podle Boba Becka. Několik příběhů a citací pro představu o tom, jak a proč to asi účinkuje. Všechno živé i neživé je vytvořeno z atomů. Pohyby atomů vytvářejí vibrace. A protože tyto kmity jsou našim zrakem a sluchem nerozpoznatelné, byly vyvinuty citlivé přístroje, které je umí měřit. Doporučuji navštívit Bobovy stránky.

Informační leták ke stažení zde →


Pokud vás informace v časopise WM magazín oslovily, podpořte nás předplatným, nebo dobrovolným příspěvkem na účet IBAN: CZ95 0100 0000 8622 9400 0207 / v.s. 1111. Děkujeme.

Časopis WM magazín č. 181 ke stažení →

Regenračné centrum