Vliv vakcinace na sperma a pohlavní funkce

Má vakcinace vliv na potenci?

Existuje mnoho článků na veřejných sítích a webech, kde se popisuje, jak může vakcinace ohrozit vaše zdraví – ztráta přirozených funkcí, grafen, změna DNA, trombocyty, dokonce smrt, nebo ztráta „mužské výkonnosti“. Jaká je skutečnost a co ukázaly výsledky dvou vybraných testů uvidíte v tomto článku.

Test orgánových funkcí před a po vakcinaci

Provedl jsem časový test prvního dobrovolníka. Testoval jsem aktuální hodnoty orgánových funkcí před vakcinací, druhý test byl proveden pár měsíců po vakcinaci. Testoval jsem celkem 24 orgánových funkcí. Výsledkem je 173 analýz včetně grafů a srozumitelného vysvětlení aktuální orgánové kondice. Kompletní výsledky, popisy a grafy najdete v časopisu WM magazín – vánoční dvojčíslo 239-240 →

Orgánový test má 80% úspěšnost

Našeho testování se zúčastnil lékař, který prohlásil: Kdybych byl mladší, tak budu podporovat tento způsob diagnostiky. Test je rychlý a spolehlivý. Takové testy by měl prováděl každý praktický lékař, ulehčilo by to čas na zjištění problémů. Výsledky testu jsou z 80 % pravdivé.

Signály elektromagnetických vln vysílané lidským tělem představují konkrétní stav lidského těla. Vysílané signály elektromagnetických vln se liší podle různých podmínek lidského těla, jako je zdraví, nemoc atd. Pokud umíme rozlišit tyto specifické signály elektromagnetických vln, dokážeme určit stav lidského těla. Na základě tohoto principu přístroj zaznamenává elektromagnetické vlny lidského těla a umožní tak určit zdravotní kondici těla pomocí vlastní počítačové analýzy.

Způsobuje vakcína proti koronaviru neplodnost a poruchy erekce?

U testované osoby jsem se zaměřil na možné změny 7. parametrů před vakcinací a několik měsíců po vakcinaci. Cílem testu bylo zjistit případné změny u pohlavní funkce a „výkonnost“.

Vzhledem k tomu, že vakcíny proti koronaviru vznikly poměrně nedávno, objevují se o nich stále nové poznatky. To může být pro mnoho lidí matoucí, a právě tato nejistota vytváří nejrůznější spekulace. Jednou z obav je ztráta mužské potence a plodnosti u žen.

Výsledky našeho testu dobrovolníka vidíte na grafech.

Výsledky ukazují, že nedošlo téměř k žádným změnám. Muž nepocítil žádnou změnu ani omezení v sexuálním apetitu.

Velmi důležité je porovnat také změnu parametrů u aminokyselin. Kompletní výsledky, popisy a grafy najdete v časopisu WM magazín – vánoční dvojčíslo 239-240 → 

Mají se ženy bát o svou reprodukční schopnost?

Mám od čtenářů WM magazín spousty dotazů, zkušeností a obav. Může vakcinace způsobit u žen sterilitu, nebo jiné problémy v gynekologii, prsních žláz či menstruačních cyklů? Může protein obsažený ve vakcínách ohrozit tvorbu placenty v děloze? V dalších číslech časopisu WM magazín zveřejním první výsledky ženy před vakcinací a po vakcinaci. Výsledky ještě neznám a sám jsem zvědavý, jak test dopadne…

Poznámka: pokud se někdo z vás zúčastnil testování do data 02/2020, napište mi – v jeskyních, na Pálavě, na Kotě zulu 664, nebo jinde, a jste po vakcinaci, nebo prodělání C?. Provedu srovnání s vaším aktuálním stavem, který bude určitě zajímat nejenom čtenáře časopisu WM magazín.

Jiří Matějka

Pokud vás články oslovily, podpořte časopis WM magazín předplatným. Děkuji. Jiří Matějka, vydavatel a šéfredaktor. http://wmmagazin.cz/eshop/16-predplatne-tistene-verze

Regenračné centrum