Setkání na pyramidě Pálava

Setkání na pyramidě Pálava

Na pyramidě Pálava se uskutečnilo první setkání v roce 2020. Děkuji všem, co přišli a zúčastnili se měření bioenergie.

Na Pálavě je historicky nejmladší pyramida. Velká Slunečná na první pohled připomíná stupňovité pyramidy, proto jsme ji pojmenovali pyramida Pálava. Není to jen obyčejný kopec. Na vrchol pyramidy Pálava, které je v nadmořské výšce 283 metrů, se dostanete přes deset teras. Vrcholové plato tvoří obdélník s rozměry 60 x 70 metrů. Terasy po obvodě pyramidy, se sklonem 52 ° jsou široké 5 metrů.

Kdysi obyčejný kopec vytvaroval v šedesátých letech minulého století do podoby stupňovité pyramidy místní rodák, Dominik Pecka. Stačilo mu na to pouhých 10 let a jeden buldozer. Dokonalé stupně a terasy modeloval po pracovní době, bez projektu, ve svém osobním volnu. Jeho zásluhou vznikla  pyramida Pálava.

Měření bioenergie

Pyramidy na naší planetě vyzařují energii, kterou dokáží citliví lidé vnímat dlaněmi, nebo virgulí. Mnozí z vás se zatím učí tyto energie vnímat, proto se nemůžeme vždy spolehnout na výsledky. Proto používám profesionální přístroj. Naše těla jsou zásobárnou bioenergie, která se nazývá čchi, životní energie, orgonová energie, volná energie, nebo éterická energie, případně jinak.

Testu se zúčastnilo 40 dobrovolníků. Měření bioenergie jsem provedl před výstupem, na Růžové hoře, na vrcholu pyramidy Pálava, na jihovýchodním platu a po sestupu z pyramidy.

U všech účastníků došlo ke snížení životní energie. Příčinou snížení bioenergie může být energie pyramidy, která spustila v organizmu samoléčebný proces. Pokud existuje zdravotní nesoulad, je energie pyramidy využita pro nastartování samoléčebného procesu. Zdravotní problém může být běžné nachlazení, nevyvážená strava, chronické zdravotní problémy, nebo stres.

Výsledky měření potvrdily dlouhodobý stres

Z výsledků měření je zřejmé, že u všech účastníků došlo ke snížení životní energie. Příčinou poklesu je pravděpodobně dlouhodobý stres. Důvodem vnitřního napětí je obava o svůj život, nebo životy svých blízkých, způsobená zákazy a omezením v době nouzového stavu Covid 19. Nouzový stav byl vyhlášený 13.3.2020 a ukončený 17.5.2020. Dodnes platí zákazy a nařízení, která významně omezují běžný život. Lidé žili měsíce ve strachu a obavách, což potvrdilo mé odborné měření životní energie.

Jak se zbavit stresu a napětí

Doporučuji často navštěvovat energeticky významná místa. Procházejte se lesem, odpočívejte u starých megalitů, využívejte vzdušné vitamíny v jeskyních, čerpejte energii na pyramidách. Dlouhodobého stresu z informací o Covid 19 se nezbavíte za jeden den – ale například pobyt v jeskyních s vysokou koncentrací vzdušných vitamínů (Evina jeskyně, Ravne apod), nebo u tvarových zářičů, jako jsou pyramidy (pyramida Pálava, pyramidy v Bosně, pupek světa Rtanj v Srbsku …), vám může vrátit elán, pohodu a životní energii zpět.

Vše o vzdušných vitamínech najdete zde → http://www.wmmagazin.cz/category/vzdusne-vitaminy/

Vše o zdravém bydlení najdete zde → http://www.wmmagazin.cz/category/zdrave-bydleni/

Těším se na vás.

Jiří Matějka

Pokud vás výzkum a měření zajímá, podpořte nás na setkáních, nebo zakoupením předplatného časopisu WM magazín, který vychází v tisku pro předplatitele každý měsíc. Děkuji.

Pokud vám časopis WM magazín líbí, podpořte časopis předplatným →. Děkuji. Jiří Matějka.

Regenračné centrum