Zubní pasty způsobují infarkt – video

Zubní pasty jsou dobrý přípravek na praní prádla

Zubní pasty obsahují tenzidy a jsou to chemicky připravené saponáty. Proto se používají v čisticích a pracích prostředcích. Saponátem myjete použité nádobí.  Jelikož tenzidy snižují povrchové napětí energií nečistot koagulací, usnadňují tak rozpouštění špíny –  a proto se používají k odstraňování zubního povlaku. Tenzidy jsou příčinou poškození cévního systému a mohu způsobovat infarkt. A nikoho to nezajímá!

U malých dětí nastává největší problém. Vysvětlete dítěti, že jahodový kompot chutná skvěle a zubní jahodová pasta také. Pak se rodiče diví, že devítileté dítě má rozšířené cévy na tváři…

 

Zubní pasta je zločin proti lidstvu

Zubní pasta je největší zločin proti lidstvu. Zubní pasta je dokonalá antihygiena. Zubní povlak obsahuje patogenní mikroflóru, a zubní pasty patogeny neničí. Zubní pasty jsou sbírkou chemikálií, která nemá s ústní hygienou nic společného.

Existují alternativy pro přirozené čistění zubů. Například stačí rozkousat jablko po jídle, nebo jiné přírodní plodiny.

Časopis WM magazín Skryté skutečnosti vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. Tisk časopisu je financován z prodeje v novinových stáncích a předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme.

Regenračné centrum