Wm magazín Skryté skutečnosti č. 197

Číslo vyšlo 22. 5. 2018. Časopis WM magazín Skryté skutečnosti vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete v dobrých novinových stáncích. Tisk časopisu je financován z prodeje v novinových stáncích a předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme.

WM magazín Skryté skutečnosti č. 197 – obsah

Medicínský holokaust

Důsledek vakcinací proti chřipce: očkovaní lidé šíří kolem sebe 6x víc virů. Vakcíny ve skutečnosti chřipku jen dále roznášejí. Detaily o této překvapivé studii byly zveřejněny na adrese Green Med Info a jejich autorem je Sayer Ji. Server Green Med kromě toho již publikoval více než 500 studií, které dokumentují vedlejší účinky (a škody na zdraví) způsobované vakcínami.

Rakovina prostaty: víc škody, než užitku!
Víc škody než užitku: u většiny mužů není dobré léčit rakovinu prostaty, protože jim nádor neuškodí. Profesor Freddie Hamdy tvrdí, že mnoho mužů s pomalu rostoucími nádory prostaty zpravidla podstupuje léčbu, kterou nepotřebují a zbytečně strádají kvůli obavám z nádorového onemocnění.

Záhadná Supervoda

Co nám vědci dosud neřekli o „čtvrtém skupenství“ vody? Tým vědců z Washingtonské univerzity objevil, že voda nejen v lidském těle funguje ve čtvrtém skupenství. Existence tohoto dosud nezkoumaného skupenství vody vysvětluje řadu záhadných fyzikálních jevů. Je to skutečná „živá voda“.  Jsem přesvědčen o tom, že záporný potenciál dodává buňkám tato supervoda voda.  Jedno z největších překvapení je, že klíčovou ingrediencí k vytvoření EZ vody je světlo. Světlo je elektromagnetická energie.

Ztracené tajemství

Nedávné výzkumy týkající se neobvyklých vlastností jednomocných kovů skupin zlata a platiny jsou znovuobjevením pokročilé vědy, jíž rozuměli nebo přinejmenším ve starověku znali mezopotámští, egyptští a izraelští kněží. Z dochovaných starověkých důkazů je zřejmé, že vlastnosti jako supravodivost a odolnost proti přitažlivosti byly známy. V řecké mytologii se touha po odhalení tajemství projevuje v jádru legendy o Zlatém rounu, zatímco v bibli to byla tajemná Archy úmluvy.

Hitlerův fantastický vesmír

To, čemu říkáme historie, myslím ono odvíjení říší, bitev, politických revolucí, dat většinou krvavých, je to opravdu historie? Přiznávám se vám, že tomu nevěřím a že se mi stává, když se dívám do školních příruček, že z nich v duchu vyškrtám dobrou čtvrtinu… Pravá historie není historií posouvání hranic. Je to historie civilizace. A civilizace, to je na jedné straně pokrok techniky a na druhé straně pokrok duchovnosti…

Je vesmír živá entita?

Je vesmír opravdu jen prázdnota, nebo ho vyplňuje jakási tajuplná, nepostižitelná substance? Staří Řekové a také vědci v 19. století si to mysleli. Tato dávná představa ovšem byla s počátkem 20. století zdiskreditována a zdálo se, že jednou provždy zanikla. Nyní však na tento mlhou obestřený předmět vrhá nové světlo kvantová fyzika. Některé myšlenky, které tehdy upadly v nelibost, se opět potichu vplížily do moderních úvah. Vyvstala představa „kvantového éteru“.

Duben v bosenském údolí pyramid

V dubnu jsme několikrát navštívili bosenské údolí pyramid s přáteli z Polska, Česka a ze Slovenska. Po noční jízdě bývá již tradičně první zastávka u kamenných koulí v Zavidoviči. Na dubnových cestách jsem měřil zdraví prospěšné záporné ionty.

Zátoka Talos na Krétě

Dřevěné profily, mosazný hřeb a podivné otvory jsem objevil pod vrstvami starými údajně miliony let. Tady není něco v pořádku. Tektonická deprese způsobila vyzdvižení pevniny. Následovala sopečná aktivita, která zpustošila celá území, spálila vegetaci, obydlí a ničivé příbojové vlny dokončily dílo zkázy. Na Krétě vznikly hory, rázem zmizela celá území pod stometrovými nánosy písku a štěrku. Tento geologický proces, nazývaný poslední rekonstrukce pevnin, probíhal před pár tisíci lety. Domnívám se, že objevené trámy, trubky a kovový hřeb pocházejí z doby před velkou rekonstrukcí pevnin ( > 3000 př. n. l.).

Setkání pod Kótou zulu 664

Nové informace, kontrolní měření záporných iontů, výstup na vrchol a první úklidové práce. Další veřejné setkání pod Kótou zulu 664 se uskuteční v sobotu 12.5.2018 v 9:00 hodin u železničního podjezdu v bývalém báňském areálu za Marušovcemi. Můžeme se setkat o den dřív, budu ubytovaný na Park hotelu Poráč. Mám v plánu navštívit Iontový tunel navečer.

Molekulární vodík – zdraví, krása, dlouhověkost

Proč stárneme? Proč jsme nemocní? Jeden z důvodů je tzv. oxidační stres. Hlavním zdrojem oxidačního stresu jsou mitochondrie. Co se pod tímto podivným názvem skrývá? dispozicí je několik způsobů, jak molekulární vodík užívat: vdechováním, pitím vodíkem sycené vody, koupelemi ve vodě obohacené vodíkem, pevné lékové formy, injekcemi, infuzemi, očními kapkami s fyziologickým roztokem obohaceným vodíkem, ale i povzbuzením produkce střevního vodíku bakteriemi.

První měření vzdušných iontů v českých jeskyních

Prováděli jsme první měření vzdušných záporných iontů v jedné jeskyni na Moravě. Záporné ionty jsou velkým přínosem pro zdraví. Již desetiminutový pobyt v takovým prostředí je velkým zdravotním přínosem pro lidský organizmus.

Klimatické periody roku – červen

Pranostiky bezesporu patří k oněm dokladům lidové slovesné tvorby, ve kterých je obsažena zkušenost a moudrost celých generací. Všichni jsme rádi, když se kalendář přehoupne přes měsíc květen a nastoupí červen. To je již léto se sluníčkem a pohodou. Příroda na nás dýchá neopakovatelnou atmosféru poklidu a tepla. Děti se těší na prázdniny a školní povinnosti jim už mnoho neříkají, protože lákadel je daleko více mimo školu než v ní.

Klimatizace nás zabíjí

Veškeré lidstvo trpí nedostatkem kyslíku. Jak je to možné, když se nijak viditelně nedusíme? No, nedusíme, máme kyslíku na přežití do druhého dne, ale dusí se naše buňky, ty mají málo kyslíku. Jinak by nemohl dvojnásobný držitel ceny Alberta Nobela dr. Otto Warburg prohlásit „Rozvoj rakoviny je podmíněn kyslíkovou nedostatečností na úrovni buňky“. Jaký kyslík a v jakém množství tedy potřebujeme a jak to, že nám dnes tak chybí?

 

Regenračné centrum