WM magazín č. 253 (1-2023)

Tištěné číslo vychází 17.1.2023. Časopis WM magazín vychází pro předplatitele v tisku každý měsíc. Tisk časopisu je financován z  předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme.

Předplatné časopisu WM magazín → Tel: +420 777 770 609; jirimatejka@wmmagazin.cz

WM magazín č. 253 obsah (1-2023)

40. stran

  • Kota Zulu 664 – nové měření
  • Éter – prostredník medzi duchom a hmotou
  • Cholesterol – ziskuchtivý podvod
  • Dobře utajený objev
  • Zapomenutá síla slova
  • První srozumitelný překlad disku z Faistu
  • 600 milionů let staré fosilie humanoidů
  • Slovenský Orion na Kotě 664
  • Svobodný tisk neexistuje
  • Poslední rozhovor s Nikolou Teslou

Kota Zulu 664 – nové měření

Změřili jsme skutečnou hodnotu vzdušných kyslíkových iontů v tunelu pod Kotou zulu 664 na Slovensku. Doposud jsem uváděl hodnotu 2 miliony, protože přístroj víc neumí změřit. Dnes jsem měřil ionty novým přístrojem s rozsahem do 20 milionů záporných iontů / cm3.

Obsah článku: Co je Kota Zulu 664. 2. Orientace Kóty Zulu 664. Skutečná výška. Kóta Zulu 664 a voda. Podzemní tunel. Proč jsem nazval štolu Iontový tunel? Voda z Iontového tunelu. Skutečná koncentrace iontů v Iontovém tunelu. Kontaminace a radonové zamoření? Testy a zkušenosti. Proč byl Iontový tunel uzavřen?

Éter – prostredník medzi duchom a hmotou

Podľa všeobecnej teórie relativity je priestor bez éteru nemysliteľný. Existuje jediná sila, ktorá zahrňuje a preniká celým vesmírom. Každá nemoc je dôsledkom nerovnováhy tejto sily. Liečiť znamená obnovovať túto rovnováhu.

Obsah článku: Životná energia, preteká všetkým živým. Zákon orgonomického potenciálu. Éter a voda sa priťahujú. Voda, kremeň, jadeit a brúsne kamene. Éter a tok energie. Vplyv éteru na náš život.

Cholesterol – ziskuchtivý podvod

Celá problematika cholesterolu se má ve skutečnosti PŘESNĚ NAOPAK, než jak je oficiální medicínou několik desetiletí chybně prezentováno. Na počátku tohoto podvodu stálo několik zcela úmyslně zfalšovaných studií placených farmaceutickým průmyslem. Průměrně se stravující člověk přijímá nejvýše 25 % cholesterolu v potravě, často ještě mnohem méně. Zbylých minimálně 75 % vytváříme sami, především v játrech a nezávisle na tom, co jíme.

Obsah článku: Tuky, cukry a škroby. Chronické překyselení organizmu. Zvýšené jaterní testy. Přírodní látky. Překyselení dokáže poškodit cokoliv v lidském organismu.

Dobře utajený objev

Přišli na to náhodou. Když v laboratoři ponořili dvě platinové zkušební elektrody do zkumavky s krví infikovanou viry povšimli si, že stejnosměrný proud procházející vzorkem z měřicího přístroje viry deaktivoval (nemohly se dále replikovat). Nedalo jim to a následné testy ukázaly, že nejúčinnější je proud v rozsahu 50 – 100 mikroampér (μA). Nepříznivě ovlivňuje prakticky všechny složky virů, zatímco normální krvinky zůstanou nedotčené. Video zde →

Obsah článku: Co proniklo na veřejnost? První zkušenosti. Zdraví pro všechny.

Zapomenutá síla slova

Slova jsou natolik běžnou a všední součástí našich životů, že jsme zapomněli na jejich skutečný význam a poslání. Jako všechno ostatní, i způsob užívání slov je obrazem stavu lidské společnosti a jejího vývoje. Materialisté ať si klidně dál trvají na verzi původu slova jako komunikačního prostředku, daného evoluční nutností. To však nic nemění na tom, že jeho skutečný původ je daleko vznešenější a pro člověka téměř nemožný pochopit. Představme si, že Slovo, tentokrát ještě psáno s velkým „S“ mělo kdysi takovou moc, že vyslovené stalo se ihned skutkem

Obsah článku: Lež. Pomluva. Papouškování. Vulgarismy. Žvanění, bláboly, plané tlachání, stěžování si. Ironie. Oportunismus. Nihilismus. Naslouchání. Pojem.

První srozumitelný překlad disku z Faistu

Disk z Faistu je kotouč z pálené hlíny pocházející z mínojského paláce ve Faistu na Krétě. Je datován přibližně do střední nebo pozdní mínojské doby bronzové (2. tisíciletí př. n. l.). Má průměr kolem 15 cm a po obou stranách je pokryt do spirály otisknutými znaky. Jeho účel, význam a místo zhotovení, nebyl až dodnes známý. Je to jedinečný archeologický nález. Dnes vám nabízím jeho srozumitelný překlad.

Obsah článku: Objev disku. Palác Faistos. Pokusy o rozluštění textu. První přesvědčivý překlad pochází z Moravy. Označení stran a směr čtení textu. Princip čtení znaků. Překlad strany A. Překlad strany B. Kdo je autorem textu? Význam textu v dnešním jazyce.

600 milionů let staré fosilie humanoidů

Ve skalnatém terénu pohoří Whitmore v Antarktidě byly nalezeny zkamenělé kosterní pozůstatky extrémně malých lidí. Testovali jsme fosilie a bez stínu pochybností jsme určili, že jsou staré nejméně 600 milionů let.“ Řekla nám to doktorka Marly z Cambridgeské univerzity. Podobné nálezy koster malých zvířat byly objeveny například na ostrově Malta, nebo na Krétě. Na obou ostrovech kdysi žili mamuti s výškou jeden metr.

Obsah článku: Malá lidská kostra. Mini a maxi světy.

Slovenský Orion na Kotě 664

Hvězdy a souhvězdí byly pro starověké národy jedinou věčnou věcí, kterou měli stále před očima. Podle hvězd vznikl před tisíci lety univerzální plán pyramidových komplexů. Dnešní učenci přesto stále tvrdí: „Pyramidy v Egyptě nejsou kopií hvězd, jde o pouhou náhodu.“ Domnívám se, že přichází doba, kdy budou muset tento chybný názor změnit. Dnes se dočtete o obrazu nebe na zemi na Slovensku.

Obsah článku: Egyptské pyramidy v Gíze. Pyramidy v Itálii. Slovenský Orion.

Svobodný tisk neexistuje

Nic takového jako svobodný tisk neexistuje. Vy to víte, já to vím. Nikdo z vás by se neodvážil napsat
upřímně svůj názor, a i když by to třeba udělal, stejně by ho neotiskli. Každý týden jsem dostával výplatu za to, že jsem se do novin nevměšoval se svým vlastním názorem. Totéž platí i pro vás všechny. Kdo vybočí z řady, ocitne se na ulici a může si hledat novou práci. Vlastní úkol novinářů spočívá v podrývání pravdy, vyprávění lží, překrucování faktů a prodávání sama sebe, své země i rasy, za chléb každodenní. Vy to víte, já to vím, co to je tedy za hloupost, připíjet si na svobodný tisk? Jsme nástroje a loutky v rukou boháčů, kteří v zákulisí tahají za nitky. Tancujeme podle toho, jak pískají. Naše talenty, možnosti i život jsou vlastnictvím cizích lidí. Nejsme nic víc než intelektuální prostitutky.“

Poslední rozhovor s Nikolou Teslou

Neuvěřitelné informace, které berou dech. Poslední rozhovor novináře Johna Smithe s Nikolou Teslou údajně zrealizovaný v roce 1899 uvedený ve zkrácené podobě. Chtěl jsem osvětlit celou Zemi. Elektrické energie je dost pro vytvoření druhého Slunce. Světlo se otáčí kolem rovníku, jako prstenec kolem Saturnu. Lidstvo není připraveno k velikosti a dobru. V Colorado Springs jsem osvětloval zem elektrickou energií. Je možné také získávat i jiné druhy energie.

Všechno je elektřina. Na počátku bylo světlo, nevyčerpatelný zdroj, z něhož se oddělila hmota a rozdělila se do všech forem prezentovaných ve vesmíru a na Zemi, se všemi aspekty života. Pravá tvář světla je tma, pouze my ji nevidíme. Jedna z částic tmy obsahuje světelnou, tepelnou, jadernou, chemickou a mechanickou neidentifikovatelnou energii, která má schopnost otáčet Zemí.

Pokud vám časopis WM magazín líbí, podpořte časopis předplatným →. Děkuji.

Jiří Matějka.

Regenračné centrum