Kovidismus a Slunce 47

Každoroční chřipková epidemie dnes dostala jiné jméno…

Jiří Matějka, 2020/11

Domnívám se, že hrozivá čísla v epidemických tabulkách začnou přirozeně mizet až na jaře 2021. Vědí to vlády zemí a dnes to víte i vy…

Na začátku roku (2020) jsem zveřejnil v časopise WM magazín článek Slunce 47 nám pomůže porazit koronavirus – Covid-19 nemá v lásce sluneční UVB záření. Od dubna 2020 jsem sledoval grafy www.worldometers.info, kde můžete vidět průběh pandemie Covic-19. Míra nakažení se mění podle pozice Slunce 47. V červnu 2020 jsme v Evropě jásali nad vítezstvím, zatímco na opačném konci naší planety stonali a zaváděli tvrdá opatření (např. Austrálie).

Rubrika Slunce 47  a pandemie

Slunce 47° nad horizontem

Slunce se vyhoupne 47 stupňů nad horizont v různých zeměpisných šířkách v jiný den a čas. V tyto dny dochází k přirozené dezinfekci prostředí. Takto osluněné viry a bakterie jsou doslova zničeny.

UVB záření je část záření přicházejícího ze slunce. Má dvě funkce při boji s Covid-19. UVB je složka slunečního záření, která vám vytváří při dopadu na pokožku vitamín D3, který zvyšuje vaši imunitu. Druhá funkce UVB záření je, že dovede Covid-19 zabíjet přímým dopadem na osluněný vir. UVB záření dovede likvidovat nukleovou kyselinu viru a toto je pro nás velmi důležité. UVB umí zabíjet lépe viry jednovláknové než dvouvláknové a zároveň je úspěšnější čím má vir delší bázi. Víme, že koronaviry mají jednovláknovou RNA a mají 30 tisíc bází, což je nejvíce mezi známými RNA viry. To znamená, že tento vir patří mezi nejvíce náchylné viry vůči UVB slunečnímu záření.

Evropa na jaře 2020

Na jaře 2020 dopadlo sluneční UVB záření poprvé například v Bratislavě dne 12.4.2020 (11:29 hod.) Od toho času docházelo k postupnému uvolňování omezení v Česku i na Slovensku, až do září. Na obrácené straně naší planety bojují země s pandemií (např. Austrálie).

Evropa na podzim 2020

Na podzim 2020 se situace v Evropě změnila. Poslední dezinfekční paprsky Slunce 47 přestaly dopadat na Evropu například v Praze dne 3.9.2020 (v Bratislavě dne 8.9.2020). Počet nakažených v Evropě najednou roste a vlády nařizují omezení, provádí se testování a uvažuje o plošné vakcinaci.

Opačná strana Země na podzim 2020

Na opačné straně naší planety Země dnes působí sluneční UVB záření 47 v plné síle. V zemích jako je např. Chile, nebo Austrálie pandemie Covid-19 slábne a jakoby zázrakem postupně mizí. Statistiky hlášení úmrtnosti na Covid 19 vidíte zde.

Jaký je výsledek?

Ze zjištěných skutečností vyplývá, že přirozené sluneční UVB záření 47 má nezpochybnitelný vliv na eliminaci pandemie Covid -19. Sleduji světové statistiky o Covid-19. Z grafů je vidět, jak se pandemická čísla mění vlivem přírodního slunečního záření 47. Na obrácené straně Země se nic podstatného neděje, zatímco v Evropě čísla úmrtnosti rostou – tak jako každý rok už po tisíciletí …

Cyklické epidemie chřipky

Na datech z Českého statistického úřadu vidíte údaje o počtu zemřelých v posledních letech. Nemusíte být epidemiolog nebo odborník na hodnocení dat ve zdravotnictví, sami to vidíte.

Při pohledu na graf musí každý dojít ke stejnému závěru: Modrá křivka je počet zemřelých po týdnech v jednotlivých letech, černá křivka je průměrný počet zemřelých. V České republice nedošlo na jaře roku 2020 z hlediska počtu zemřelých k ničemu zvláštnímu, ve srovnání s průměrem ve srovnání s rokem 2019.

Graf mortality z roku 2016, 2017, 2018, 2019, 2020. Někoho možná zaujme červená křivka, která ukazuje vysoký nárůst počtu zemřelých nad průměr. Ještě patrnější je, když se podíváme na první měsíce roku 2018. Jde o běžnou epidemii chřipky, která nás tehdy postihla.

Dále už můžeme jen spekulovat. Nejde o to, abychom zlehčovali hygienická opatření. Uvedená statistická čísla mají jen ukázat, co se reálně dělo a děje. Celkem zřetelný obrázek si z toho ale můžeme udělat.

Domnívám se, že hrozivá čísla v epidemických tabulkách začnou přirozeně mizet na jaře 2021. V České republice to bude například ve Zlíně až 11.4.2021. A taky jsem přesvědčený, že tento běžný přírodní vliv UVB záření je dobře známý a byl komerčně i politicky zneužitý…. Slyšeli jste za poslední rok jedinou zprávu o chřipkové epidemii, ne? Vypadá to, že chřipka úplně vymizela a byla nahrazena novým jménem covid-19. Prohlášení: Je to pouze můj osobní názor na kovidismus 2020.

Kde si sami zjistíte pozici slunce 47° nad horizontem

Do aplikace zadejte svou pozici (město), datum a hledejte kdy se poprvé slunce vyhoupne 47° nad horizont. Sami uvidíte, že moje poznání je pravdivé. Zde je aplikace: https://www.suncalc.org/#/49.2425,17.4718,3/2020.12.27/23:16/1/3

Celý článek vyšel v časopise WM magazín Skryté skutečnosti, ve vánočním dvojčísle 227-228. Zde si můžete přečíst ukázku časopisu č. 227-228.

Další informace o Slunci 47:
http://www.wmmagazin.cz/slunce-47-nam-pomuze-porazit-koronavirus/
https://www.worldometers.info/coronavirus/

Tento nový poznatek sdílejte všem.  Pokud se vám článek libí, podpořte časopis WM magazín předplatným, Časopis WM magazín vychází měsíčně v tištěné a elektronické verzi. Děkuji. JM.

Seznam prodejních míst časopisu WM magazín →

Regenračné centrum