Nákazy a úmrtí podle zemí

Nákazy, úmrtí a testování podle země, nebo území, na covid-19

Zamyslete se nad oficiálními čísly, kde vidíte data ze všech zemí s tím, co nám tvrdí v médiích. Vybral jsem dvě země. Česko kde žiji, a Bosnu, kam rád jezdím. Co vidíte v tabulkách?

Jako první mnohé napadne – Bosna má málo zjištěných nakažených (cca o 14,5 % méně), protože málo testuje (o 27 % testů méně). Ale může to být i naopak. Česko má více pozitivních, protože nařizuje více (nespolehlivých?) testů. Podle naší vlády je to důkaz, jak se o nás stát dobře stará.

Podívejte se znova na počet úmrtí s Covid-19. V Bosně je tabulková mortalita o 0,08 % vyšší než v Česku, ale, pokud to porovnáte s počtem populace u obou zemí, tak je v podstatě téměř stejná.

Kliknutím na obrázek uvidíte data ze všech zemí…

Když srovnáte data, pak musíte mít stejný pocit jako já: Státní nařízení a nemalé finanční prostředky vynaložené na testování populace jsou neúčelné a je to jen skvělý byznys. Proto byla v Bosně zrušena povinná vakcinace a covid pasy.

Úmrtí každého člověka je smutná zpráva a ztráta pro celou naši planetu. Nevěřte mediálním prezentacím a dobře zaplaceným tabulkovým workoholikům.

Porovnejte vládní covidová data se skutečností (data jsou aktualizována každý den).. Pokud vás to zajímá, porovnejte si oficiální celosvětová data zde → https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries

Jiří Matějka

Pokud vám časopis líbí, podpořte časopis předplatným →. Děkuji.

Regenračné centrum