Byly pyramidy postaveny s pomocí dinosaurů?

Post Views: 196 Káhira, Egypt | Tým archeologů na univerzitě v Káhiře, vedený egyptologem Nabirem Ibn al-Sammudem, objevil v roce 2013 papyry a řadu kamenných desek z roku 3500 př. n. l, které dokazují, že starobylí Egypťané mohli žít s dinosaury. Unikátní papyry byly napsány dělníky, kteří se podíleli na stavbě Velké pyramidy a podle profesora Al-Sammuse popisují využití „zvířat obrovské velikosti“. Toto kontroverzní sděleni by bylo rychle odmítnuto, kdyby nepocházelo od jedné z nejvýznamnějších osobností egyptologie a určitě se stalo překvapením pro vědeckou komunitu. „Chápu, že náš současný pohled na lidské dějiny je úplně odlišný od toho, co nám prezentuji, ale na základě těchto starých papyrů musíme zvážit možnost, že dinosauři mohli žít mezi starověkými Egypťany a byli možná zkroceni, aby nesli obrovské bloky, které tvoří pyramidy “ profesor Nabir Al-Sammud, egyptolog Narmerova deska, známá také jako Velká deska Hierakonpolis nebo deska Narmer, je významným egyptským archeologickým nálezem, pocházejícím přibližně z 31. století před naším letopočtem. Desky obsahují některé z nejstarších hieroglyfických nápisů, které kdy byly nalezeny a zobrazují živé dinosaury. Neočekávaný objev V jeskyni, pár kilometrů od moderní Káhiry, byl objeven starobylý papyrus a 26 kamenných desek s rytinami a hieroglyfickými nápisy. Tým vědců věří, že jeskyně sloužily […]

Tento článek je pouze pro předplatitele. V našem e-shopu www.wmmagazin.cz/eshop máte možnost si vybrat z několika druhů předplatného.

Regenračné centrum

1 Comment

  1. Osobně si myslím, že v době, kdy byly postaveny různé monumenty zde byla úplně jiná gravitace. Vysvětlovalo by to hodně. Proč jsou tak obrovské, proč dinosauři dorůstali takových rozměrů i člověk mohl být mnohem větší, „silnější ?, mohl být kámen lehký a snadněji obrobitelný ?“. I vyhynutí druhů by najednou dávalo větší smysl. Přežili jenom ti, kteří se dokázali pohybovat a velké gravitací se rychle přizpůsobili.

Komentáře nejsou povoleny.