Bioenergie pyramid a kamenných koulí

Energie bosenského údolí pyramid

Jiří Matějka

Bosenské údolí pyramid navštěvuji od roku 2006, viděl jsem první archeologické vykopávky a nové objevy. Na konci ledna 2021 jsme navštívili kamenné koule v Zavidoviči a bosenské údolí pyramid u města Visoko. Je to první cesta po roční nucené pouze. Během cesty jsme měřili speciálním přístrojem bioenergii účastníků testu.

Bosenská Údolí pyramid představuje největší komplex pyramidových staveb na světě. Skládá se z bosenské pyramidy Slunce (s výškou nad 220 m je větší než Cheopsova pyramida), bosenské pyramidy Měsíce (190 m), pyramidy Draka (90 m), Chrámu Matky Země a pyramidy Lásky. Pod pyramidou Slunce je pozemní labyrint chodeb, jeho část v délce cca 280 m je celoročně přístupná.

Co je bioenergie

Naše těla jsou zásobárnou bioenergie, která se nazývá čchi, životní energie, orgonová energie, volná energie, nebo éterická energie, případně jinak. Ve všech případech se jedná o životní energii člověka. Pokud máte sníženou hodnotu bioenergie, může vám to způsobovat vnitřní nepohodu a nemoci.

Pro odborné měření časopisu WM magazín jsem použil profesionální přístroj navržený podle fyzika Wilsona (také Wilhelm) Reicha (1947). Přístroj reaguje na živé věci a umí měřit procentuální hodnoty bioenergie živých tvorů, rostlin, vody, potravin, minerálů apod. Přístroj dokáže spolehlivě změřit aktuální stav bioenergie s viditelným a srozumitelným výsledkem.

Bioenergie kamenných koulí

Na naší planetě bylo objeveno na tisíc kamenných koulí. Najdeme je v Kostarice, v Mexiku, v Rusku, v České republice, na Slovensku, nebo v Bosně. V oblasti kolem města Zavidoviči bylo nalezeno v 11 lokalitách celkem 60 kamenných koulí. Kamenná koule v Zavidoviči obsahuje křemen, muskovit, oxid železitý a uhličitanovou základnu – bazální cement. Zdá se, že všechny prvky jsou energeticky aktivní.

Citliví lidé vnímají energii proudící z kamenných koulí. Je zřejmé, že část energie, které způsobila jejich vznik, zůstala dodnes zachována v každé kamenné kouli. Každá koule má jiné účinky. Některá je pozitivní, jiná dokáže způsobit nervoziotu a rozladění organizmu. Čtyřmetrová koule na jihu Zavidoviči není sice největší na světě, ale má výrazně pozitivní vliv na organizmus, jak popisují lidé, kteří jezdí se mnou, s Novým cestovatelem.cz, do Bosny.

Měření bioenergie jsme provedli před návštěvou kamenných koulí, u kulí a po odjezdu.

Bioenergie labyrintu Ravne

U většiny pyramidových komplexů po celém světě jsou podzemní chodby. Odborné výzkumy ukazují, že v Bosenském údolí pyramid existuje dosud neobjevená rozsáhlá síť podzemních chodeb.  Systém tunelů spojuje všechny studny a stavby, které mají nějaký historický význam. Během archeologických průzkumů bylo v tunelu objeveno několik mnohatunových megalitů. Vstup do podzemního labyrintu Ravne je vzdálen od bosenské pyramidy Slunce cca 2 kilometry.

Zaznamenali jsme, že se návštěvníci cítí v tunelu velice dobře. Vypadá to, že zde funguje nějaký regenerační proces. Lidé, kteří sem přijdou s bolestmi hlavy, zjistí, že bolest je pryč. Stejně tak bolesti zad. Naměřili jsme zde vysokou koncentraci záporných iontů. Jak víme, záporné ionty čistí krev a tělo, zabíjejí viry a mikroby. Naměřená hodnota záporných iontů u vstupu do tunelu je 1000 na kubický centimetr a v labyrintu je 43 000 prospěšných záporných iontů / cm3. To je 43 x větší hodnota než venku. Již desetiminutový pobyt v takovém prostředí je velkým přínosem pro vše živé.

Provedli jsme měření bioenergie před vstupem do labyrintu a po jeho opuštění. Ozdravný pobyt v labyrintu trval 1. hodinu.

Bioenergie pyramidy Slunce

Pyramidy a posvátné mohyly na celé naší planetě emitují pozitivní energii. Pyramidy byly postaveny dávnou civilizací podle univerzálního plánu. Energie pyramid a posvátných staveb využívali lidé pro své zdraví a vědomosti. Energie pyramid a posvátných mohyl je zdarma pro všechny.

Na planetě Země byly objeveny stovky pyramid, další čekají na své objevitele. Turisticky nejznámější jsou pyramidy v egyptské Gíze, které byly postaveny před pár tisíci lety. Méně známé pyramidy můžeme najít v Súdánu, v Číně, nebo v severní Itálii. Nejnovější objev pyramid v Evropě ohlásil v roce 2005 Dr. Osmanagich u města Visoko, v Bosně a Hercegovině. Bosenské pyramidy jsou staré 29.000 let.

Měření bioenergie jsme provedli ve městě Visoko a na pyramidě Slunce.

Výsledky měření bioenergie

Na grafech měření jsou vidět rozdílné hodnoty životní energie. Energie kamenných koulí, pyramidy Slunce a tunelu Ravne, zdravého člověka posílí. Pokud máte zdravotní problém (a nemusíte o něm vůbec vědět), je nárůst hodnoty životní energie snížený. Pozitivní impuls pyramidy vyvolává u nemocných ozdravnou reakci, která se projevuje rychlou detoxikací organizmu. Váš imunitní systém začíná opět pracovat na 100 %. To je důvod, proč mají někteří účastníci našeho prvního testu sníženou hodnotu životní energie.

Kompletní výsledky měření bioenergie budou zveřejněny v časopise WM magazín č. 230, který vyjde 23.2.2021.

Nová neinvazivní diagnostika

Dnešní moderní medína se spoléhá na preventivní screeningy, mamografy, rentgenové snímky, nebo nebezpečnou kolonoskopii. Tyto moderní medicínské postupy jsou nepříjemné, mnohdy devastující a dlouhodobě zdravotně nevhodné. O negativních účincích nových screeningů jsme vás informovali v časopise WM magazín Skryté skutečnosti.

Dnes mám možnost celkem spolehlivě zjistit vaši životní energii novým zařízením. Náš test bioenergie na pyramidách, v jeskyních a dalších místech, to dokáže bez vedlejších následků. Poznávací cesty do Bosny v roce 2021.

Jiří Matějka

Poznávací cesty→ do bosenského údolí pyramid pořádá Nový cestovatel.cz
O pyramidách Bosně →
O kamenných koulích se víc dočtete zde →
O záporných iontech se víc dočtete zde →

Pokud se vám články líbí, podpořte časopis WM magazín předplatným. Děkuji. J.M.

Regenračné centrum