Armáda se zajímá o pyramidy v Bosně

Rekonstrukce našeho pozorování letícího objektu

NATO a labyrint Ravne

Byli jsme svědky příjezdu plukovníka americké armády k tunelu Ravne. Později nám Sam Osmanagich vysvětlil armádní aktivity, která je spojena nejenom s podzemím, ale také s pyramidou Slunce. Vojáci se zajímá o výzkumy. Podle jeho slov dochází nad pyramidou k přeletům světelných objektů, které pak mizí směrem na Kiseljak. Během několika minut je pronásledují bojové stíhací letouny, ale nikdy se jim nepodařilo zjistit, co to může být.

Důležité svědectví

Dne 2. 5. 2014 jsme večeřeli v restauraci na severní straně pyramidy Slunce. Nebe bylo pokryto mraky, sem tam prosvítaly hvězdy. Z vrcholu pyramidy se vynořil tmavý objekt bez označení. Viděli jsme pouze jedno bílé světlo a dvě červená po obvodu. Objekt bez hluku plynule stoupal kolmo vzhůru a během  10 vteřin zmizel v mracích. Po několika minutách jsme slyšeli nad mraky burácení leteckých motorů. Podle zvuku letěla letadla směrem na Kiseljak. Co to mohlo být? Podivný objekt vidělo a potvrzuje dalších 5 účastníků naší expedice do bosenského údolí pyramid.

Podivné souvislosti

Zajímavé na tom vše je, že obě události se odehrály v jeden den. Dopoledne jsme viděli armádní auto před labyrintem Ravne, ten samý den jsem dostal informaci o armádních aktivitách. Večer, když jme pozorovali stoupající objekt jsem prohodil jen tak, „a za deset minut přiletí stíhačky“. Všichni se na mě dívali o čem to mluvím? Trvalo to pár minut a nad mraky burácely letecké motory.

Ani po letech nemáme žádné vysvětlení, co to mohlo být za objekt. Podivné okolnosti toho dne mají snad jen jedno vysvětlení, že jde o Unidentified Flying Object = neidentifikovaný létající předmět, UFO.

Svědectví Ruského novináře

3. 5. 2017 fotil ruský novinář pyramidu Měsíce. Při prohlížení obrázků na monitoru PC uviděl podivný letící objekt. Fotky nám poslal e-mailem do redakce.

Jiří Matějka

Regenračné centrum