2. setkání v Evině jeskyni

Další setkání v Evině jeskyni se uskuteční 30.11.2019 v 10.30 před jeskyní. Projdeme jeskyni, provedeme měření vzdušných vitamínů a vaší bioenergie. Seznámím vás, co jsou vzdušné vitamíny a bioenergie. To je nová fyzika.

PROGRAM:

• CO JSOU VZDUŠNÉ VITAMÍNY?
• PROJEKTU VZDUŠNÉ VITAMÍNY V ČESKO SLOVENSKÉM PODZEMÍ
• SPOLEČNĚ ZMĚŘÍME ZÁPORNÉ IONTY V EVINĚ JESKYNI
• CO JE BIOENERGIE?
• MĚŘENÍ VAŠÍ BIOENERGIE PŘED, V JESKYNI, A PO NÁVŠTĚVĚ EVINY JESKYNĚ (FYZIKÁLNÍ MĚŘENÍ)
• SRAZ V 10.30 U JESKYNĚ
• VSTUPNɨDOBROVOLNÉ 100 Kč
• DÁREK– ČASOPIS WM MAGAZÍN SKRYTÉ SKUTEČNOSTI

Noční návštěva Eviny jeskyně

Pro vážné zájemce uskutečním společnou noční návštěvu Eviny jeskyně v pátek 29.11.2019 v 18.00 hodin. Program bude stejný. Kdo má zájem o noční průzkum, napište jirimatejka@wmmagazin.cz

Těším se na vás, Jiří Matějka

O projektu vzdušné vitamíny v Česko-slovenském podzemí

Nový seriál časopisu WM magazín. Dva roky měřím tzv. „vzdušné vitamíny“ v Česko-slovenském podzemí. Záporné ionty jsou ve vzduchu, který dýcháme, stejně jako v našem těle. Záporné ionty neutralizují volné radikály, podporují metabolismus buněk a zlepšují imunitní systém. Kromě toho, že čistí krev, udržují rovnováhu autonomního nervového systému, podporují také hluboký spánek a zdravé trávení. Negativní ionty chrání tělo a mozek před škodlivými vlivy životního prostředí, jako jsou například elektromagnetická pole. Pozor, ne v každém podzemí je zdraví prospěšné prostředí. Seriál Vzdušné vitamíny v Česko-slovenském podzemí – dosud vyšlo:
WM magazín č. 212 – Supí jeskyně a jeskyně nad Švýcárnou
WM magazín č. 213 – Evina jeskyně
WM magazín č. 214 – Zbrašovské aragonitové jeskyně

Měření vzdušných vitamínů jsem uskutečnil v mnoha dalších jeskyních: Například v Punkevní jeskyni, Balcarce, Bystrianské jeskyni, Hranické propasti, v jeskyni Driny, Bielanské jeskyni, Iontový tunel a další… Výsledky měření najdete v dalších číslech časopisu WM magazín.

Doporučuji:

1. setkání v Evině jeskyni
Záporné ionty v jeskyních – video
Zdravotní výhody záporných iontů

Regenračné centrum