Lékaři v bosenské Tuzle vyléčí rakovinu za 20 minut!

Lékaři z Tuzle zvítězili nad rakovinou za 20 minut.

Tuzla, 2.11.2019

Bosenští lékaři uskutečnili novou léčbu a celá Evropa i svět se diví: Lékaři z Tuzle zvítězili nad rakovinou za 20 minut.

Zpráva týdne pochází z Bosny a Hercegoviny, konkrétně z Tuzly. Několik skutečných odborníků z Univerzitního klinického centra v Tuzle, poprvé před několika dny v Bosně a Hercegovině zavedli a rutinně uskutečnili novou léčebnou metodu nádoru jater, bez (pozor) chirurgického zákroku.

Jde o tzv. Ethanolovou ablaci jaterního nádoru, ve které je určité množství absolutního alkoholu injekováno přímo do nádoru pod ultrazvukovou kontrolou.

Po tomto typu ošetření nádorové buňky odumírají a nádor obklopuje malá část zdravé tkáně. Při tomto postupu je nádor zcela zničen a nahrazen jizvou.

Tento typ zákroku trvá jen asi dvacet minut a pacient může jít příští den domů. Dobrou věcí při tomto postupu je, že se může opakovat až do úplného odstranění nádoru, což potvrdilo univerzitní klinické centrum Tuzla.

Profesor Nermin Salkic zdůraznil, že se jedná o typ léčby, který lze aplikovat pouze na konkrétní skupinu pacientů, a výsledkem je kompletní lék na závažné onemocnění.

Tým odborníků, kteří úspěšně provedli postup: akademik prof.dr.sc. Enver Zerem, Ph.D. Nermin Salkic a B.Sc. mezi nimi. sestra Bahrija Haračić a med. Sestra Firdeusa Isaković z oddělení gastroenterologie a hepatologie interní kliniky, zatímco Dr. Halid Mahmutović, Dr. Dženita Mešić Ahmetašević a Dr. Med. technik Adis Kavgic, všichni zaměstnanci klinického centra Tuzla.

– redakce –

Gratuluji lékařům z Tuzle. Obdivuji, že zveřejnili jména všech, kteří se podíleli na této nové unikátní léčbě – od sester až po akademického profesora.  To se již u nás téměř neděje…  Jiří Matějka

Regenračné centrum

3 Comments

  1. O léčbě rakoviny jater aplikací teplého etanolu přímo do nádoru jsem slyšel již před 20 lety… Proto je mi záhadou, že na to doktoři z Bosny přišli až teď. Určitě tato metoda ale není 100%. Známý tehdy měl rakovinu v pokročilém stadiu a nezachránili ho. Lidé by měli pochopit, že rakovina je podvědomé spuštění sebedestrukčního procesu a původ je duševní problém v jejich hlavě. Stejně jako každá jiná nemoc.

    • Metoda je známá. Možná to v Bosně veřejně poprvé uskutečnili a povedlo se jim to.

      • No zřejmě jsem se špatně vyjádřil. Před 20 lety touto metodou vyléčili rakovinu již doktoři v českých nemocnicích běžně. Tady se taky píše, že se dá aplikovat pouze na konkrétní skupinu pacientů. Což mohl být i případ toho mého známého, který nemusel být zrovna onou skupinou. 🙂
        Přijde mi to jako kdyby byl článek o tom, jak v Bosně vynalezli Penicilin. 🙂

Komentáře nejsou povoleny.