WM magazín č. 232

Číslo vychází 27.4.2021. Časopis WM magazín Skryté skutečnosti vychází v tisku každý měsíc. Časopis najdete jen v dobrých novinových stáncích. Tisk časopisu je financován z prodeje v novinových stáncích a předplatného. WM magazín vychází také v elektronické verzi. Pokud se vám články líbí, podpořte nás předplatným. Děkujeme. Předplatné časopisu WM magazín →

Seznam prodejních míst časopisu WM magazín →

WM magazín č. 232 obsah

40 stran

  • Nedostatečně prokrvené cévy (existuje ověřený způsob)
  • Slunce 47 v roce 2021
  • Ionty dělají úžasné věci ( Iontový dům 7.)
  • Lišky nejsou nikdy červivé
  • Dechová cvičení Slovanů
  • Jak střevo ovlivňuje lidskou psychiku
  • Cibuľové šupy cennejšie ako zlato
  • Měděný povrch zničí až 97 % bakterií
  • Imunitní systém (shrnutí jak funguje a jak ho posílit)
  • Draci východních Slovanů
  • Maltské megalitické chrámy – II. (jak byly vybudovány megality na Maltě)
  • Mumie, které přepisují historii

Časopis WM magazín č. 232/2021 ke stažení →

Nedostatečně prokrvené cévy

Cévy jsou odpovědné za 90 % vašeho zdraví. Srdce nám pumpuje krev do celého těla. Ta je pak rozváděna cévami a přináší do orgánů kyslík a živiny, díky nimž pak orgány fungují. Naopak zase zpět odvádí odpadní látky a oxid uhličitý. Pokud dojde ke snížení průtoky krve, nastávají zdravotní problémy. Cévy jsou zásobou energie, proudí jimi život. Pokud je tato důležitá cesta, jakkoliv blokována, život se zastaví. Nedostatečně prokrvené, nebo ucpané cévy, znamenají vyhladovění všech orgánů. Existuje způsob jak cévy zprůchodnit, vyčistit a okysličit krev – čistění krve mikroproudy. Mikroproudy a magnetické pulsy produkované přístroji BG3 a MPG30 dokážou účinně vyčistit krev a lymfatické uzliny  … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Cévy jsou odpovědné za 90 % vašeho zdraví * Stav krve o nás hodně vypovídá * Ruloformy a nezdravá krev * Paraziti v krvi * Jak si mohu zprůchodnit cévy a okysličit krev? * Na závěr: Mýty o nadváze *

Slunce 47 v roce 2021

Nastává nový čas naděje? Koronavirus nemá v lásce sluneční UVB záření, které má zásadní vliv na ústup pandemie. To, že pandemická čísla klesají není díky vládním zákazům, ale je to jako vloni, kdy přichází Slunce 47 a Covid mizí. Například, na našem území poprvé přichází Slunce 47 na těchto místech v tyto dny. Slunce se vyhoupne 47 stupňů nad horizont v různých zeměpisných šířkách v jiný den a čas. V tyto dny dochází k přirozené dezinfekci prostředí. Takto osluněné viry a bakterie jsou přirozeně zničeny UVB zářením přicházejícího ze Slunce 47. UVB záření dovede Covid 19 zabíjet přímým dopadem na osluněný vir. První dny bude Slunce 47 svítit pouze několik minut denně, ale jeho působení se bude prodlužovat až na 6 hodin v den letního slunovratu 21.6. Pak bude vliv UVB záření postupně slábnout … Celý článek najdete v časopise.

Ionty dělají úžasné věci

Pomocí elektrických vzdušných nábojů, které dýcháme, lze výrazně zlepšit naši náladu, energii a zdraví. Vzduch kolem nás je naplněn těmito elektricky nabitými částicemi. Jsou generovány v neviditelných miliardách kosmickými paprsky, radioaktivními prvky v půdě, ultrafialovým zářením, bouřemi, vodopády, větry, třením foukaného písku nebo prachu. Pokaždé, když se nadechneme, naplní naše plíce a jsou přenášeny krví do buněk našeho těla. Jaký je rozdíl mezi uměle vyrobenými zápornými ionty a ionty vzniklými přírodní cestou? Během mnohaletého měření iontů jsem získal cenné zkušenosti a pochopil zákonitosti vzniku prospěšných záporných iontů … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Neviditelné částice * Pozitivní účinek záporných iontů * Velká úleva * Účinný lék proti bolesti * Záporné ionty jsou dobré na alergii * Kouření cigaret, rakovina a záporné ionty * Změny nálady a nemoci * Klimatizace a ionizátory v budovách * Nový projekt Iontový dům *

Lišky nejsou nikdy červivé

Přemýšleli jste někdy, proč v liškách nejsou nikdy červi? Všechno je velmi jednoduché. Tyto houby obsahují látku chinomanózu, kterou hmyz, červi, a dokonce i paraziti (helminti) všeho druhu nesnášejí. Látka netoleruje tepelné zpracování, je zničena při teplotě 50 stupňů. Použití soli za studena ji také zničí. Takže musíte užívat lišku ve formě suchého prášku, v kapslích nebo zalitou vodkou či vínem … Celý článek najdete v časopise.

Dechová cvičení Slovanů

Naši předkové si uvědomovali, že člověk dostává energii do svého těla nejen z jídla, ale také ji absorbuje dýcháním vzduchu všemi póry na pokožce těla. Dýchání je proces výměny plynů, zejména kyslíku a oxidu uhličitého mezi organizmem a jeho externím prostředím. Projevem tohoto procesu je dech. Dýchání představuje kaskádu chemických reakcí v buňkách, které se označují jako buněčné dýchání, tedy užití kyslíku k oxidaci organických molekul a k výrobě ATP (ATP-energetické částice uvnitř buněk, které získanou energii uchovají a podle potřeby jí pohání jiné bioenergetické procesy v těle). Lidské tělo pociťuje účinek vzduchu a větru po celou dobu svého života nepřetržitě … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Plný dech * Zadržený dech * Dýchání celého těla * Čistící dech * Dýchání ke zlepšení výkonu paměti * Důležité je prostředí *

Jak střevo ovlivňuje lidskou psychiku

Ač se může zdát, že střevo a mozek nemají vůbec nic společného, není tomu tak. Střevo je náš druhý mozek, jeho mikroby ovlivňují psychiku. Za posledních deset let ale vzniklo tolik výzkumů, které hypotézu potvrzují, že o tomto prazvláštním vztahu mezi střevem a mozkem není pochyb. Ostatně spojení mezi zažíváním a myslí se odráží i v běžném jazyce: „Nemůžu to strávit“, „Leží mi to v žaludku“ nebo „Já se z toho…“. Ač se může zdát, že střevo a mozek nemají vůbec nic společného, není tomu tak. Enterická nervová soustava (ENS), jak se říká tenkému a tlustému střevu, je druhý nejkomplikovanější orgán, co se týče spleti nervových vláken. Tato hustá síť má jeden důležitý úkol – bedlivě sledovat, co se ve střevech odehrává a svým vlastním „rozumem“ korigovat, co se s potravou stane. Jde tedy o největší senzorický orgán lidského těla – zpracovává více informací než oči nebo uši … Celý článek najdete v časopise.

Cibuľové šupy cennejšie ako zlato

Šupy z cibule obsahujú celý rad hodnotných vlastností, o ktorých väčšina z nás netuší. Moja babka mala krásne vlasy a nikdy nemala žiadne lupiny, pretože si ich umývala odvarom z cibuľových šúp. Odvar sa pripraví jednoducho: hrsť cibuľových šúp sa zaleje pohárom vody, nechá sa variť 5–10 minút a odvar sa ochladí do príjemnej teploty … Celý článek najdete v časopise.

Měděný povrch zničí až 97 % bakterií

Rychlé zničení patogenů na měděném povrchu by mohlo být prevencí proti rozvoji mutační rezistence a pomohlo by snížit šíření genů s rezistencí na antibiotika u citlivých a potenciálně virulentních organismů a také u genů, které způsobují virulenci. Vnější povrchy z mědi navíc mohou sehrávat klíčovou roli v prevenci přenosů infekcí, které mívají spojitost s pobytem ve zdravotnickém zařízení. Rozsáhlé laboratorní testy prokázaly antimikrobiální účinnost mědi proti původcům těchto druhotných infekcí a další klinické pokusy na celém světě už dokládají obdobnou účinnost i v prostředí reálného světa.“ Tyto závěry podporují předchozí zjištění, která se týkala antimikrobiálních vlastností stříbra, jež je rovněž známo svými silnými antibakteriálními, antivirovými a protiplísňovými schopnostmi … Celý článek najdete v časopise.

Imunitní systém

Následující text velmi zjednodušeně objasňuje jak funguje náš imunitní systém a jak jej zdokonalit. Tělo samozřejmě nechce být nemocné a má varovný systém sloužící k tomu, aby nás chránil a upozornil na útoky z vnějšího světa. K součástem tohoto systému patří pokožka, řasy i slzy. Problém spočívá v tom, že musíme dýchat, jíst a pít, abychom zůstali živi a zdraví, a tělo tak do sebe nezbytně musí vpustit „cizí“ věci. V případě, že pro ně jsou nebezpečné, má k dispozici obranný mechanismus, který se s tím umí vypořádat. Ale i ta nejlepší obrana může vydržet jen tak dlouho, dokud se neunaví, a pak už nefunguje, jak by měla. Nastane stav, kdy už si toho povšimneme – začínáme být churaví. Naše hlavní obránce nalezneme v krvi – jsou to bílé krvinky. Velmi důležitý je také lymfatický systém, žlázy a játra, který hraje enormní roli v udržování tělesného zdraví. Stejně jako všude máme krevní cesty, je v těle rozprostřena síť lymfatických cév. Lymfa z krve přejímá a dopravuje k játrům většinu „nečistot“. Všude po těle, i v obličeji, na krku, v podpaží, na zádech, ve stehnech a tříslech, máme lymfatické žlázy … Celý článek najdete v časopise.

Draci východních Slovanů

Téměř každý národ má legendy o tajemných tvorech, kteří podle evoluční chronologie vymřeli před desítkami tisíc či dokonce miliony let. Slované mají také takové legendy. Není jich sice mnoho, ale „Draci“ jsou nicméně v kronikách zmiňováni jak v očitých svědectvích, tak v záznamech odrážejících starodávnější ústní tradice. Když se najdou skalní rytiny mamutů, tato skutečnost nikoho nepřekvapuje, protože každý ví, že mamuti, i když jsou považováni za vyhynulé, kdysi žili ve stejnou dobu jako lidé. Podobná situace je u slovanských draků. Předpokládá se, že dinosauři (strašliví ještěři) – létající, vodní a suchozemští, vyhynuli před mnoha miliony let. Ale když v relativně nedávných písemných pramenech východních Slovanů najdeme podrobný popis těchto reliktních zvířat (což jsou s největší pravděpodobností přežívající druhy starověkých plazů), je to určitě senzace … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Simargl * Kult bájných draků * Arzamaské monstrum * Fakta *

Maltské megalitické chrámy – II.

Megalitické chrámy na Maltě jsou považovány za jedny z nejstarších staveb na světě. Doba jejich vzniku a způsob stavby zůstává pro mnoho odborníků dodnes záhadou. Proč? Archeologové by měli vycházet z nejnovějších poznatků všech vědních oborů. Zejména geologie může nabídnout nové pohledy na historii lidstva. Současný přístup dnešní vědy, zjednodušeně prezentující Zemi jako statický systém s odlivy a přílivy, je pochybný. Nyní se podívejme, jak byly skutečně postaveny megalitické „chrámy“. Téměř všechny jsou v místech, kde chybí tvrdá krusta. Důmyslným objevem tehdejších lidí bylo využívání ztvrdlé vrstvy pro stavební účely. Dokázali oddělit krustu od měkkého základu a kamenné desky použít pro stavbu zdí. Starověký způsob využití desek ze zatvrdlé krusty byl geniálně jednoduchý a dosud nebyl nikde popsán … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Nejstarší stavby světa * Za všechno mohou hvězdy * Chaos v odborném datování * Maltské koleje a megalitické stavby * Poslední změna povrchu Země před 5000 lety * Jak Malťané stavěli megalitické stavby * Jednoduché stavební řešení * Vnitřní konstrukce * Božská odchylka a rozdíl 1600 let * Podzemní stavby a chrámy Hypogeum Hal Saflieni * Nový důkaz – Azurové okno na Gozu * Mnajdra a Hagar Qim: důkaz nedávných změn *

Mumie, které přepisují historii

Objev bílých mumií v Číně přináší nezpochybnitelný důkaz, že Evropané cestovali na Dálný východ o tisíce let dřív, než si kdokoli dokázal představit. Kryštof Kolumbus tvrdil, že byl první, kdo prolomil bariéru, kterou byl Atlantský oceán, velký vodní útvar oddělující dva kontinenty. Mezi Evropou a Východem však taková fyzická překážka nikdy neexistovala – vždy bylo možné cestovat po zemi. Objev „bílých“ mumií v Číně dokazuje, že východ a západ se setkávají od doby bronzové. Není pochyb o tom, že jsme konfrontováni se „ztracenou civilizací“, skupinou evropských osadníků, kteří se usadili v Číně před mnoha tisíci lety, dřív než byly zaznamenány jakékoli historické zprávy … Celý článek najdete v časopise.

Obsah článku: Tajemné mumie z Gobi * Mu a Lemurie * Poušť Takla Makan vydává svá tajemství * Před 2000 lety žili v západní Číně běloši * Ztracená civilizace *

Časopis WM magazín č. 232/2021 ke stažení →

Pokud vám časopis líbí, podpořte časopis předplatným →

Regenračné centrum

1 Comment

  1. moc pěkné a povedené číslo. Osobně využívám formu digitálního předplatného, takže se nemusím shánět po trafikách.

Komentáře nejsou povoleny.