WM magazin eshop • ISSN 1213-6816

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Newsletter

Kanál RSS

Nejsou dostupné žádné zprávy RSS
Reklama

E-VERZE 2017

E-VERZE 2017

Časopis WM magazín ke stažení, elektronická verze, ročník 2017. Dárkový certifikát ke stažení

Více detailů


550 Kč s DPH


WM magazín ročník 2017

V roce 2017 vyjdou čísla WM magazínu. č. 181 - 192.  Dárkový certifikát ke stažení

 

Co je elektronická verze?

Kompletní ročník měsíčníku WM magazín, jednotlivá čísla, si stahujete z našich stránek do svého zařízení ve formátu pdf.

Jak si můžu objednat e-verzi měsíčníku WM magazín?

V našem e-shopu vyplníte objednávku, kde zadáváte své přístupové jméno a heslo. Protože využíváte internet, tak zvolíte způsob platby převodem, na náš český účet v Kč, na slovenský účet v €, nebo jinou platební bránu. Naši čtenáři ze zahraničí mají také možnost využít platební brány. Po zaplacení získáte přístup ke stahování.

Kde si můžu stáhnout WM magazín?

Po zaplacení vám přijde oznámení e-mailem. Pak stačí udělat jednoduchou věc. Přihlásit se jménem a heslem na stránce www.wmmagazin.cz. Pokud se vše zdárně podaří, kliknete na odkaz KE STAŽENÍ. Dostanete se na stránku download, kde si najdete vše, co máte zaplaceno. Jednotlivá čísla si stahujete do svého zařízení.

Můžu kopírovat články z WM magazínu pro svůj web?

Budeme rád, když svým známým povíte, že WM magazín je dobrý zdroj nezávislých informací, které jinde nenajdete. Kopie textů a filmů můžete zveřejnit na svém webu s uvedením zdroje pouze v případě, že se nejedná o komerční projekt. Pokud vaše webové stránky a s nimi spojené aktivity sloužící k tvorbě zisku, pak nemůžete zveřejňovat žádné články a filmy. Pro možnost spolupráce mě kontaktujte e-mailem, nebo telefonicky.Můžu poskytnout přihlašovací údaje ke stahování obsahu WM magazínu a Fakta X svým známým a přátelům?


WM magazín vychází každý měsíc již od roku 2001. Naplnit obsah novými informacemi není jednoducjé. Práce vyžaduje desítky hodin rešerží, překladů, odborných konzultací, grafiky a korektur. Nebudeme rádi, a není to možné, když umožníte dalším stahování obsahu. Náš redakční systém dokáže sledovat počet stažení z jednotlivých IP adres. V případě konfliktu vás upozorníme.

Bonus zdarma

Při objednávce e-verze 2016 získáte přístup zdarma ke stažení vánočního dvojčísla, WM magazín č. 179/180.Info: jirimatejka@wmmagazin.cz, tel: +420 777 770 609

Košík  

(prázdný)

Hledat

U nás najdete

Předplatné