WM magazin eshop • ISSN 1213-6816

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Newsletter

Kanál RSS

Nejsou dostupné žádné zprávy RSS
Reklama

WM magazín č. 173

WM magazín č. 173

Časopis WM magazín ke stažení ve formátu pdf. Po úhradě vám zašleme e-mailem link ke stažení zakoupeného čísla..

Více detailů


50 Kč s DPH


WM magazín číslo 173 vyšel 24. 5. 2016. Časopis vychází v tištěné i elektronické podobě. Předplatné zasíláme také na Slovensko. Objednávka zde.

Obsah čísla

Lidé a země Slovanů
Hrozné je nepoznat minulost a rozhodovat o budoucnosti. Moderní historie a učebnice dějepisu nás systematicky poučují o tom, jak jsme přišli do Evropy v sedmém století a proto nemáme co dočinění s lidmi, kteří zde žili před námi. To je špatně.


Stavby pod saharským pískem
Tajemné gigantické stavby skryté pod saharským pískem mohou přepsat historii lidstva. Pyramidy u oázy Fayum byly pohřbeny pod horami písku záměrně, aby upadly v zapomenutí.


O Bosne a mojej exkurzií k pyramidám
Tak konečne prišiel čas napísať aj niečo o mojom výlete do Bosny. O pyramídach som sa dozvedel cez internet a po pár rokoch som sa rozhodol ich aj uvidieť na vlastné oči. Neľutujem ani sekundu tohto výletu.


Špatně podávané léky
Každý šestý starší pacient dostává při první pomoci chybně škodlivé léky. lékaři první pomoci neví vždy přesně, které léky a v jakém dávkování mají podávat starším lidem. Výsledkem pak bývá, že takto vyvolaná rizika u léků převažují nad jejich přínosy.


Lékaři mohou být nebezpeční pro vaše zdraví
U poskytovatelů zdravotní péče neustále přibývají kontakty s výrobci léků, které propojují jejich marketing a způsob předepisování léků. Co je však horší, při tomto působení si medici nemohou rozvíjet zdravý skepticismus o potenciálních negativních dopadech takového prosazování léků.


Lež o mikroorganismech
Úsilí konvenční medicíny zabíjet mikroby jedovatými látkami, místo aby bylo podporováno vytvoření kvalitnějšího vnitřního terénu, pak mívá za následek hlavně vznikání dalších nemocí.


Antibiotika nejsou potřebná na ušní infekce
Pokud by byly všechny tyto děti léčeny antibiotiky, nastane zlepšení až u 92 % z nich. Toto navýšení mívá ale bohužel ale i svou stinnou stránku: děti po takové léčbě vykazují rezistenci na antibiotika a mívají více opakovaných ušních infekcí, než děti bez léčby antibiotiky.


Účinky magnetoterapie
Magnetická energie má příznivý vliv na krevní oběh, buněčné regenerace, průtoku lymfy, produkci hormonů, nervy a svaly. Věřím, že objev magnetického pole a jeho vliv na živé organismy se ukáže jako nejvýznamnější objev tohoto století. Pulzní magnetoterapie je ideálním řešením.

 

 

Rozdíl mezi magnetickou terapií a pulzní terapií
Magnetická terapie je obecný termín pro dvě terapeutické metody. Základní myšlenkou magnetoterapie je stimulace nemocných buněk těla pro zmírnění bolesti.


Život po životě
Zpověď neurochirurga: život po životě existuje! Život po životě je skutečný. Trvalo mi několik měsíců, než jsem se srovnal s tím, co se mi stalo. Nešlo jen o to, že jsem byl při vědomí, i když jsem byl v komatu. Mnohem důležitější bylo to, co se mi stalo během té doby.Pokud chceme přežít, musíme být xenofobní
Pro vládnoucí elitu nejsou lidé lidmi, nýbrž výplní pracovních míst. Z jejich hlediska je každý jen součástí lidských zdrojů vedle zdrojů přírodních a podobně. Je pro ni důležité, aby člověk neměl opěrné body v rodině, práci, domově a svém vlastnictví, ale aby byl zcela bezbranný vůči manipulaci.


Úvaha o evolučním způsobu myšlení
Teď budeme mířit hodně vysoko a navíc hodně zeširoka. Až tam, kde selhává lidská představivost. Umíme poručit větru, dešti, zemětřesení, ale přitom každé dvě vteřiny někde zemře jedno dítě hlady z důvodu lidské chamtivosti. Ve válkách umírají lidé zbraněmi vyrobenými na základě vědeckého výzkumu. Věda neumí zastavit války a sobectví, ani neumí přimět lidi, aby se měli rádi, aby nekradli, nelhali a nevraždili.

 


 

Košík  

(prázdný)

Hledat

U nás najdete

Předplatné