WM magazin eshop • ISSN 1213-6816

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Newsletter

Kanál RSS

Nejsou dostupné žádné zprávy RSS
Reklama

MPG30 + GENERÁTOR BG3

 MPG30 + GENERÁTOR BG3

Mimořádní nabídka pro vás, dva přístroje za jednu cenu. Magnetický pulsní generátor MPG30 30 + multifunkční Generátor BG3.

Více detailů


20 000 Kč s DPH


PULSNÍ MAGNETICKÝ GENERÁTOR MPG30 + GENERÁTOR BG3

 

Mimořádní nabídka pro vás, dva přístroje za jednu cenu. Magnetický pulsní generátor MPG30 30 + multifunkční Generátor BG3.

MAGNETICKÝ PULSNÍ GENERÁTOR MPG30

 

Novinka - Magnetický pulsní generátor MPG30. Nový přístroj, který produkuje magnetické pulsy. Přístroj byl navržen podle Dr. Becka. Magnetické impulsy přispívají k harmonizaci organizmu, zvyšují vitalitu a bioenergii. Magnetické pulsy pronikají 12 až 15 cm do organiké a neorganické hmoty. Vzdeo z prvních testů najdete zde - MPG30

 

Obsah balení:


- magnetický pulsní generátor MPG30
- plastoé přenosné pouzdro
- manu

GENERÁTOR G3


Multifunkční frekvenční generátor BG3. V jednom přístroji najdete tři žádané funkce: Funkce BG - Beckovy mikroprody + funkce Silver (příprava koloidu stříbra) + funkce Zapper.  Krátké video z jiných zdrojů najdete zde: Generátor BG3, BG3 - základní funkceí

Obsah balení:

- frekvenční generátor BG3
- síťový napájecí adapter
- univerzální kabeláž
- dvě unikátní malé elektrody pro výstup BG
- dvě nerezové elektrody pro výstup zapper
- univerzální upevňovací pásek
- pouzdro
- manuál

 

S novým magnetickým pulserem MPG30 můžete provádět vlastní laboratorní testy. Magnetické impulsy způsobují změny ve všech tekutinách, organických a neorganických hmotách. Pulsní magnetické pole je přirozené. Magnetické pulsy dokážou přenášet informace a energie. Přenosem energie se zabýval Nikola Tesla. Magnetismus je energie, která je kolem nás. Moderní fyzika nedokáže popsat a vysvětlit, co je to Energie. Magnetický pulser MPG30 je malý, ale výkonný zdroj životní Energie.

 

Oba přístroje navržené podle protokolu Dr. Becka je vhodné používat spolu. Generátor BG23 dokáže odbourat toxiny ve vodě,tedy i v krvi. Meganetický pulser MPG30 dokáže ovlivňovat místa bez proudění vody, například místa bez krve. Magnetické impulsy jsou přirozené. Silné magnetické  impusy vypumpují nepřirozené částice do tekutiny, proudící v našem těle.

Košík  

(prázdný)

Hledat

U nás najdete

Předplatné eKnihy