WM magazin eshop • ISSN 1213-6816

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Newsletter

Kanál RSS

Nejsou dostupné žádné zprávy RSS
Reklama

MPG30 + GENERÁTOR BG3

 MPG30 + GENERÁTOR BG3

Mimořádní nabídka pro vás, dva přístroje za jednu cenu. Magnetický pulsní generátor MPG30 30 + multifunkční Generátor BG3.

Více detailů


20 000 Kč s DPH


Magnetický pulsní generátor MPG30

Magnetický pulsní generátor MPG30. Nový přístroj, který produkuje magnetické pulsy. Přístroj byl navržen podle prrotokolu Dr. Becka. Magnetické impulsy přispívají k harmonizaci organizmu, zvyšují vitalitu a bioenergii. Magnetické pulsy pronikají 12 až 15 cm do organiké a neorganické hmoty.

Obsah balení:
- magnetický pulsní generátor MPG30
- plastové přenosné pouzdro
- manuál

S novým magnetickým pulserem MPG30 můžete provádět vlastní testy. Magnetické impulsy způsobují změny ve všech tekutinách, organických a neorganických hmotách. Pulsní magnetické pole je přirozené. Magnetické pulsy dokážou uzdravovat, přenášet informace a energie. Přenosem energie se zabýval Nikola Tesla. Magnetismus je energie, která je kolem nás. Moderní fyzika nedokáže popsat a vysvětlit, co je to Energie. Magnetický pulser MPG30 je malý, ale výkonný zdroj životní energie.

Ke stažení zde →

Multifunkční generátor BG3

Multifunkční frekvenční generátor BG3. Za jednu cenu získáte tři žádané funkce v jednom zařízení: Funkce BG - Beckovy mikroprody + funkce Silver (příprava koloidu stříbra) + funkce Zapper.

Obsah balení
- frekvenční generátor BG3
- síťový napájecí adapter
- propojovací káblík k elektrodám
- elektrody pro funkci BG
- elektrody pro funkci Zapper
- pouzdro
- manuál

Nové možnosti - tři funkce

Funkce BG - harmonické mikroproudy, nová a základní funkce
Střídavý bipolární zdroj obdélníkového proudu s harmonickou frekvencí 7,83 Hz. Frekvence pulsů emitovaných BG3 je 3,95 pro změnu polarity, což je polovina frekvence Země na 7,83 hz. To je jeden z důvodů, proč je přístroj tak efektivní. Výstupní proud generátoru je nastavitelný potenciometrem v rozmezí cca 50 - 100 µA. Maximální výstupní napětí může dosáhnout až +/- 24 V, velikost napětí závisí na velikosti připojené zátěže (elektrody pro funkci BG jsou v ceně přístroje BG3).

SILVER NANOSTŘÍBRO - pro domácí výrobu koloidu stříbra, doplňková funkce
Stejnosměrný zdroj proudu s automatickým vypnutím při dosažení proudu 4 +/- 0,5 mA. Maximální výstupní napětí je 15 V, vnitřní odpor zdroje proudu v tomto režimu je 1000 Ω. Hustota roztoku je 5 ppm. (Pro využití funkce Silver je nutné zakoupit sadu elektrod. Elektrody nejsou v ceně přístroje BG3.).

ZAPPER - jemné frekvence, dopňková funkce
Přelaďovaný nízkofrekvenční generátor (unipolární impulsy) pracuje v rozsahu 10-33 kHz s výstupním napětím 8V a výstupním odporem cca 1000 Ω podle Dr. Clarkové (elektrody pro výstup zapper jsou v ceně přístroje BG3).

Ke stažení zde →

Přístroje můžete objednat
- v našem e-shopu
- e-mailem: jirimatejka@wmmagazin.cz
- telefonicky +420 777 770 609

Přístroje můžete objednat

 

- v našem e-shopu

- e-mailem: jirimatejka@wmmagazin.cz

- telefonicky +420 777 770 609

 

Informace z nezávislých zdrojů

 

Bobovy stránky - články, rady a návody na používání přístroje
Časopis WM magazín - články, historie objevu, rady a zkušenosti
Dr. Dochtor - videa na youtube

 

Upozornění: Multifunkční generátor BG3 na MPG30 není lékařské zařízení.

Košík  

(prázdný)

Hledat

U nás najdete

Předplatné