WM magazin eshop • ISSN 1213-6816

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Newsletter

Kanál RSS

Nejsou dostupné žádné zprávy RSS
Reklama

MAGNETICKÝ PULSER MPG30

MAGNETICKÝ PULSER MPG30

Novinka - Magnetický pulsní generátor MPG30. Přístroj byl navržen podle Dr. Becka. Magnetické impulsy přispívají k harmonizaci organizmu, zvyšují vitalitu a bioenergii. Pozn.: Objednávky budoou přednostně vyřizovány podle data přijetí.

Více detailů


10 900 Kč s DPH


MAGNETICKÝ PULSNÍ GENERÁTOR MPG30


Novinka - Magnetický pulsní generátor MPG30. Nový přístroj, který produkuje magnetické pulsy. Přístroj byl navržen podle Dr. Becka. Magnetické impulsy přispívají k harmonizaci organizmu, zvyšují vitalitu a bioenergii. Magnetické pulsy pronikají 12 až 15 cm do organiké a neorganické hmoty.


Obsah balení:


- magnetický pulsní generátor MPG30
- plastové přenosné pouzdro
- manuál

Nové možnosti


S novým magnetickým pulserem MPG30 můžete provádět vlastní laboratorní testy. Magnetické impulsy způsobují změny ve všech tekutinách, organických a neorganických hmotách. Pulsní magnetické pole je přirozené. Magnetické pulsy dokážou přenášet informace a energie. Přenosem energie se zabýval Nikola Tesla. Magnetismus je energie, která je kolem nás. Moderní fyzika nedokáže popsat a vysvětlit, co je to Energie. Magnetický pulser MPG30 je malý, ale výkonný zdroj životní Energie.

První test nového pulseru


Vývoj magnetického pulseru byl dlouhý. Mnohem delší a náročnější byly zkoušky ve státní zkušebně. První zkušební kusy jsme poskytli pro nezávislé testy. Výsledek prvních testů můžete vidět zde: MPG30 - první testy.

Další testy budeme postupně zveřejňovat.

Upozornění: Magnetický pulsní generátor MPG30 není lékařské zařízení.

Košík  

(prázdný)

Hledat

U nás najdete

Předplatné eKnihy