WM magazin eshop • ISSN 1213-6816

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Newsletter

Kanál RSS

Nejsou dostupné žádné zprávy RSS
Reklama

WM magazín č. 171


50 Kč s DPH


 

WM magazín dvojčíslo 171 vyšel 22.3.2016. Časopis vychází v tištěné i elektronické podobě. Předplatné zasíláme také na Slovensko. Objednávka zde.

Pyramida na Slovensku?
Po krátké jízdě náhorní plošinou se silnice svažuje strmě do údolí. Zastavil jsem. V údolí byla vidět hora ve tvaru pyramidy, Rudnianský potok a řeka Hornád, přesně jak to popisoval „horal“. Poznámky z prvního průzkumu kóty 664.Dvě mimořádné poznávací cesty
V tomto roce jsme pro vás připravili dvě unikátní cesty. První vede podél Dunaje až na východ Srbska k majestátní pyramidě Rtanj. Na druhé cestě uvidíte bosenské pyramidy, dál pojedeme  směrem na jih až do Medžugorje. Obě cesty jsme několikrát projeli. Uvidíte místa, o kterých se v průvodcích nepíše, zažijete vzrušení z nových objevů a prožitků. Rozhodněte se správně, pojeďte s námi.Kliknutím na obrázek, nebo zde,  si stáhneš létak.Češi se stali levnými sluhy
Naše elity neřeší zásadní problémy, např. obří odliv kapitálu, ale elektronické účtenky. Čekají nás obrovské problémy.


Podraz na korunu
Česká národní banka a její podraz na korunu! Ve službách finančních magnátů, ne občanů, ti jsou oproti Němcům a Rakušanům žebráci.

Mýtus o chemoterapii je zbořen
Jedovaté léky způsobují další rakovinu než aby byly prevencí. Studie potvrdily u chemoterapie
potenciál k vyvolávání rakoviny.

Rakovina se stává vůči léčbě rezistentní
Chemoterapie ve skutečnosti podporuje růst rakoviny a ta se stává vůči léčbě rezistentní. Moderní medicína vyrábí stále nové léky, které potlačují vedlejší účinky užívaných léků - a tak to jde stále dokola.

Naše potraviny bez GMO budou mít obrovský úspěch
Po ruských potravinách bude po několika letech velká poptávka díky jejich ekologické čistotě, a proto, že nejsou geneticky modifikované.

Správná diagnóza
Uvedu několik příkladů: „Kuří oka“ nejsou od malých bot, mívají je totiž i lidé s kvalitní
obuví nebo chodící v sandálech či bosky. Jsou od problémů s močovými cestami. Rýmy jsou
zaviněné stejným problémem, tedy močovými cestami.Lékaři jsou vystavováni lžím
Lékař je při budování své kariéry vystavován lžím, šarlatánství a podvodům v podobě „medicínské vědy“. Chybné otázky a předem připravené odpovědi.Proč nemáme volnou energii
Kam se poděla, a proč tu stále ještě není volná energie? Rozvoji funkční technologie pro zisk volné energie brání elita nejbohatších lidí světa, národní vlády, domnělí vynálezci a podvodníci, stejně tak jako nevědomá a nenáročná veřejnost.Co je energie?

To je otázka, na kterou skutečně nikdo na světě nezná odpověď. Fyzici ji zaklely do vzorců, vnímaví lidé ji bežně popisujía cítí a využívají.

Jeskyně Tayos, Ekvádor
„Celý můj život jsem zasvětil lidské historii a starověkým legendám; musím říci, že dějiny,
jak je známe dnes, jsou zmanipulované a slouží k oklamání lidské rasy.“ Móriczův pohádkový
příběh o objevu, který popírá oficiální dějiny lidstva.Po slitování přijdou šibenice
Podle geologa Václava Cílka může za masovou migraci nedostatek vody. A bude prý ještě hůř. Je zajímavé, jak se během téměř každé krize EU znovu rozdělí na původní západní Evropu a postkomunistické země. Nyní se to děje kvůli uprchlické krizi, když nám západoevropští státníci vytýkají odmítavý postoj k uprchlíkům.

 


 

Košík  

(prázdný)

Hledat

U nás najdete

Předplatné