WM magazin eshop • ISSN 1213-6816

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Newsletter

Kanál RSS

Nejsou dostupné žádné zprávy RSS
Reklama

WM magazín č. 169

WM magazín č. 169

Časopis WM magazín ke stažení ve formátu pdf. Po úhradě vám zašleme e-mailem link ke stažení zakoupeného čísla.

Více detailů


50 Kč s DPH


WM magazín číslo 169 vyšel 19.1.2016. Časopis vychází v tištěné i elektronické podobě. Předplatné zasíláme také na Slovensko. Objednávka zde.

Kecy o integrácii
Kecy o Európskej únii. Nie sme jeden celok, sme neakcieschopní. Jedna únia, to by mala byť aj spoločná zahraničná politika. Spomeniete si, ako sa volá európska ministerka zahraničných vecí a čo zásadné urobila? Nie, Merkelová to nie je. Ďalej spoločná obrana alebo armáda. Nielen spoločné regulácie a tisíce euroúradníkov v Bruseli.


Role českého národa v geopolitice
Kvality českých vojáků potvrzuje i činnost vojáků vyslaných do misí v současnosti. Přestože se jedná o „podřadné“ slovany, jejich výsledky jsou neoddiskutovatelné. Germanofilní (amerikanofilní) elity usilovně všemi způsoby odzbrojují národ.Obyvatelstvo je do posledního okamžiku udržováno masivní mediální masáží v pocitu, že se nic neděje. Imigrantská vlna muslimských přistěhovalců, která za podpory vropských elit má vyvolat strach a poslušnost při přípravě 3. světové války a genocidy evropského obyvatelstva, je řízena mimo území Čech a Slovenska, aby nedošlo k nárůstu uvědomění a odporu.


Falešní bohové
K onvenční medicína, tak jak je praktikována a propagována dnes, nemá vůbec nic společného s kvalitní vědou. Naopak se snaží dělat všechno jen pro prosazování kultovních názorů, které říkají, že pouze lékaři mohou léčit nemoci - ikoliv sami pacienti, nikoliv příroda nebo výživa.


Holky, prosím, nenechte se očkovat!
Otevřený osobní dopis všem dívkám, slečnám a holkám ze země jménem Česká republika. Prosím, nechoďte na očkování proti rakovině děložního čípku. Lékaři a farmaceutické firmy Vám lžou! Jde jim jen o peníze. Vy je vůbec nezajímáte.


Doba antibiotik je u konce
Doba antibiotik je u konce. Stává se historií. Už nejsou k dispozici žádná další chemická antibiotika, která by mohla být patentována. Výrobci léků opouští potápějící se loď výzkumu antibiotik a nechávají tak lidstvo napospas pohromě v podobě přílivu rezistentních bakterií (superbakterií). Jsou to však titíž výrobci léků, kteří ve skutečnosti způsobili jejich vznik.

Měděný povrch zničí až 97% bakterií

Vnější povrchy z mědi mohou sehrávat klíčovou roli v prevenci přenosů infekcí, které mívají spojitost s pobytem ve zdravotnickém zařízení. Tyto závěry podporují předchozí zjištění, která se týkala antimikrobiálních vlastností stříbra, jež je rovněž známo svými silnými antibakteriálními, antivirovými a protiplísňovými schopnostmi.

Zakažte geneticky manipulované potraviny
Vztah mezi GM potravinami a negativními dopady na zdraví není náhodný. Podle všech vědeckých kritérií je tyto potraviny přímo vyvolávají. V populaci budou s největší pravděpodobností nejvíc nepříznivě postiženy toxiny a dalšími zažívacími problémy v důsledku konzumace GM potravin děti.

Myslíte, že jsou GMO děsivé? Existují daleko horší...

Je zřejmé, že nanotechnologie je již v některých potravinách a kosmetice (včetně výrobků proti stárnutí a opalovacích krémů). Nanočástice mohou proniknout kůží, což naznačuje potenciální nepřirozené interakce s imunitním systémem, stejně jako při vstupu mikročástic do krevního proudu. Například dnes mají některé prodávané opalovácí krémy nano-částice schopné pronikat pokožkou a pohybovat se mezi orgány s neznámými účinky na zdraví.

Jsou doplňky stravy účinné?
Působí, či nepůsobí v doplňcích používané látky? mnoho výrobců doplňků lže. Chtějí upoutat pozornost a daří se jim to, protože neexistuje kontrola jejich tvrzení. Někdy to však ani nejsou výrobci kdo lže, protože to jsou prodejci! Mnoho výrobců podvádí především co do obsahu deklarovaných látek. To je fakt.

Pravěké obrazce v Kazachstánu
Není jasné, proč by lidé, kteří se stěhovali z místa na místo, budovali obří stavby. Navíc, stavby jsou tak rozsáhlé, že je ze země nemůžete vidět celé. Obrazce jsou dobře viditelné pouze z ptačí perspektivy. Snad jen dávní „bohové na nebesích“mohli vidět a využívat podobně provedené stavby a línie. Nebo byla letecká doprava před tisíci lety zcela běžnou záležitostí?

Dobře zastrčený objev
Přístupy využívající elektroniky a řízené elektroporace mohou brzy udělat zbytečnými všechny ty vakcíny, léky, doplňky, kyslíkové a dietní terapie, plus ostatní léky, ale většinou jen ty, které nám příroda dává zadarmo. K deaktivaci virů pomocí generátoru BG3 je využíván stejnosměrný proud obdélníkového kmitu o frekvenci 3,92 Hz. Úroveň aplikovaného proudu je v rozmezí 50 – 100 mikroampér.


Nový medicínský systém
MUDr. Jan Hnízdil, specialista v oboru psychosomatiky, dnes oznámil ukončení své praxe v dobřichovickém Centru komplexní péče. “S kolegy intenzivně pracujeme na realizaci projektu vzorového léčebně vzdělávacího zařízení komplexní psychosomatické medicíny: Hnízdo zdraví.”

Sedm divů kolem hory St. Helens
Hory změněné k nepoznání za deset hodin. Poušť vytvořená za pět dní. Geologické vrstvy vytvořené za tři hodiny. Kaňony vytvořené za 5 měsíců. Říční koryto vytvořené za 9 hodin. Ponořené dřevo vypadá za 10 let stejně, jako v místech mnoha jiných prastarých pralesů. Nový model rychlejší tvorby uhlí.

Velká lékárnička dědka kořenáře
Další pokrčování velkého přehledu bylin a jejich účincích.

Energie kamenných koulí
Kolemjdoucí léčitelé a citliví lidé se zastavovali a dlouze pozorovali obě kamenné koule se slovy - tak silnou energii nemá žádný předmět, nebo amulet, kterých je na veletrhu bezpočet...

 


Pokud nevíte co s volným časem, pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde → Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)


 

 

Košík  

(prázdný)

Hledat

U nás najdete

Předplatné