WM magazin eshop • ISSN 1213-6816

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Newsletter

Kanál RSS

Nejsou dostupné žádné zprávy RSS
Reklama

E-VERZE 2016 + FAKTA X

E-VERZE 2016 + FAKTA X

Za jednu cenu získáte v roce 2016 elektronickou verzi WM magazínu + filmové dokumenty Fakta X. Dárkový certifikát ke stažení

Více detailů


550 Kč s DPH


WM magazín v roce 2016

Dárkový certifikát ke stažení

WM magazínu, filmové dokumenty Fakta X a placené články od počátku věků... Stále víc našich čtenářů využívá moderní technologii - internet. Za jednu cenu budete mít přístup k elektronické verzi WM magazínu a filmovým dokumentům Fakta X.

Roční předplatné e-verze 2016 (vše co vyjde v roce 2016): 550 Kč / 21 €.

Co je elektronická verze?

Kompletní ročník 2016 měsíčníku WM magazín a filmové dokumenty Fakta X si stáhnete do svého zařízení ve formátu pdf. Filmy můžete sledovat na webu, nebo si je stáhnout ve formátu mp4.

Jak si můžu objednat e-verzi WM magazínu 2016?

V našem e-shopu vyplníte objednávku, kde zadáváte své přístupové jméno a heslo. Protože využíváte internet, tak zvolíte způsob platby převodem, na náš český účet v Kč, na slovenský účet v €, nebo jinou platební bránu. Naši čtenáři ze zahraničí mají také možnost využít platební brány. Po zaplacení získáte přístup ke stahování.

 

Kde si můžu stáhnout WM magazín a filmy?

Po zaplacení vám přijde oznámení e-mailem. Pak stačí udělat jednoduchou věc. Přihlásit se jménem a heslem na stránce www.wmmagazin.cz.

Pokud se vše zdárně podaří, kliknete na odkaz KE STAŽENÍ. Dostanete se na stránku download, kde si najdete vše, co máte zaplaceno. V roce 2015 najdete vyšlá čísla WM a filmy FX v sekci WM magazín - ročník 2016. Soubory ke stažení v sekci download jsou označeny  e-2016+.

 

Můžu kopírovat články z WM magazínu pro svůj web?

Budu rád, když svým známým povíte, že WM magazín a Fakta X je dobrý zdroj nezávislých informací, které jinde nenajdete. Kopie textů a filmů můžete zveřejnit na svém webu pouze v případě, že se nejedná o komerční projekt. Pokud vaše webové stránky a s nimi spojené aktivity sloužící k tvorbě zisku, pak nemůžete zveřejňovat žádné články a filmy. Pro možnost spolupráce mě kontaktujte e-mailem, nebo telefonicky.

 

Můžu poskytnout přihlašovací údaje ke stahování obsahu WM magazínu a Fakta X svým známým a přátelům?

WM magazín vychází každý měsíc již od roku 2001. Naplnit obsah novými informacemi není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Práce vyžaduje desítky hodin rešerží, překladů, odborných konzultací, grafiky a korektur. Nebudu rád, a není to možné, když umožníte dalším stahování obsahu. Náš redakční systém dokáže sledovat počet stažení z jednotlivých IP adres. V případě konfliktu vás upozorním.

 

Bonus zdarma

Při objednávce e-verze 2016 získáte přístup zdarma ke stažení vánočního dvojčísla, WM magazín č. 167/168

.

Objednávky a info: jirimatejka@wmmagazin.cz, tel: +420 777 770 609

Košík  

(prázdný)

Hledat

U nás najdete

Předplatné eKnihy